Ištiesti ranką tam, kuriam reikia pagalbos

Dovanoti ne tik reikalingą, būtiną daiktą, bet, svarbiausia – ir dėmesį, palaikymą bei žinią, kad savame krašte esi ne vienas su savo bėdomis.
Artėjant gražiausioms metų šventėms – Širvintų krašto geradarių, verslininkų Vidos ir Vytauto Matulių dovana šeimai, kuriai jos labai reikia.

Viename rajono seniūnijų kaime gyvenančio vyro gyvenimas pažymėtas daugybe skaudžių išgyvenimų ir tragiškų netekčių.

Vienišas, tačiau stiprus, atsispyręs svaigalų pagundoms, tėvas kabinasi už bet kokio darbo, net ir neturėdamas automobilio prireikus anksčiau, kai dar nevažiuoja autobusai, į darbą atvažiuoja ir 10 km.

Užaugino 5 vaikus, iš kurių jauniausia – dar moksleivė. Nors namų buitis labai skurdi, tačiau visi stengiasi tvarkytis.

Vidos ir Vytauto Matulių šeimos dovana – nauja dujinė viryklė – jau buvo verkiant reikalinga, nes ir tėvas, ir dukra gamina, verda, kepa, o senosios viryklės beveikia viena kaitvietė.

Kai pajamos siekia vos minimumą, o reikia išlaikyti ir į mokslus išleisti jauniausią atžalą, tokiam pirkiniui sutaupyti pinigų praktiškai neįmanoma.

Trumpas susitikimas prie šeimos namų buvo kupinas džiaugsmo, skausmo ir dėkingumo ašarų.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, šeimą lankančios socialinės darbuotojos Indrė Meilūnienė ir Jurgita Žemaitienė nuoširdžiai padėkojo V. Matuliui už dovaną, dėmesį, gerumą ir atjautą.

Ne tik dujinės viryklės, bet ir akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ kalėdinių kepinių, Savivaldybės simbolinių dovanų sulaukusi šeima džiaugėsi, jog Kalėdos pas juos jau atėjo – juk šventinį stalą su naująja virykle paruošti galės įvairesnį, o po eglute jau yra dovanų.

Sujaudintas gerumo vyriškis įteikė gėlių merei bei perdavė puokštelę V. Matulio žmonai Vidai.

Užs. Nr. 149.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Ištiesti ranką tam, kuriam reikia pagalbos”

  1. Dainius Graužinis parašė:

    Nėra taip viskas vienareikšmiška. Sportas irgi yra tam tikras sveikatos gerinimas. Kitas dalykas kaip ir kam paskirstomos lėšos, kas ir už kiek atlieka darbus, koks investicijų atsiperkamumas. Bet vietiniams viskas liuks. Liaupsės, pagyros liejasi per kraštus. Matyt, iš tikrųjų visiems užtenka to, kas nubyra.

    Akmuo į opozicijos daržą: kas trukdo tokią pačią akciją padaryti patiems?

  2. PENSININKAS parašė:

    Gerai, kad verslininkai Matuliai Živilei Pinskuvienei parodė tikrą Širvintų rajono gyventojų gyvenimą. Nuvežė ją į Avižonių kaimą, kad pamatytų, kaip gyvena žmogus, kuris dirba savivaldybės įmonėje ir kaip apmokamas jo darbas, kad negali įsigyti net dujinės viryklės. Tokių žmonių šalia mūsų yra daug. Kaip dabar žiūriu spaudoje užsakytas straipsnis apie prabangų Širvintų baseiną. Ar tikrai šis sporto centras atspindi mūsų paprastų žmonių buitį, ar tikrai jis toks turėjo būti.? Ar išvis efektyviai panaudotos lėšos, ar nebuvo galima padaryti .daug daugiau. Širvintos nėra Dubajus, kur kas dešimtas gyventojas yra milijonierius.
    Labai norėčiau, kad merė užsakytų straipsnį apie rajono sveikatos apsaugą: ligoninę, PSPC, apie tai ,kiek ji skiria lėšų mūsų sveikatos gerinimui. ..

Comments are closed.

scroll to top