Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Jaunimo sodas atgimsta, ir jau šią vasarą širvintiškiai bei miesto svečiai džiaugsis sutvarkyta teritorija Jaunimo sode priešais bažnyčią, pritaikyta visai šeimai, jaunimui, senjorams. Atnaujinta sodo erdvė su rotonda taps gražia vieta, pasitinkančia iš bažnyčios išeinančius jaunavedžius ir visus, norinčius savo šventės proga įsiamžinti. Be to, santuokos galės būti registruojamos ne tik Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje, bet ir Jaunimo sodo rotondoje.

Pristačius tris variantus, kovo 29-balandžio 7 d. visi rajono gyventojai buvo kviečiami dalyvauti apklausoje ir išreikšti savo nuomonę apie labiausiai tinkančius žodžius naujajai, Jaunimo sode esančiai rotondai. Balsavimas vyko elektronine forma (Širvintų r. savivaldybės internetinėje svetainėje).

Balsavimui buvo pateikti šie variantai:

Sic fata feberant – taip lėmė likimas (Vergilijus).

Sol lucet omnibus – saulė šviečia visiems.

Meilė – tai du sujungti delnai. Ir gurkšnis juose: gyvenimas (J. Marcinkevičius).

Balandžio 8 d., suskaičiavus balsus, rotondai išrinkti Justino Marcinkevičiaus žodžiai „Meilė – tai du sujungti delnai. Ir gurkšnis juose: gyvenimas“. (Pirmasis variantas surinko 49 balsus, antrasis – 92, o trečiasis – 143 balsus).

Džiugu, kad rotondą, kurioje santuokos įžadus vienas kitam galės duoti jaunavedžiai, o sutuoktiniai – juos atnaujinti, puoš iškilaus poeto, dramaturgo, visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus žodžiai.

Užs. Nr. 51

Rotonda

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+