Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

Gausiai susirinkę Širvintų gyventojai su savivaldybės vadovėmis aptarė su daugiabučių renovacija susijusius aktualius klausimus.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė drauge su UAB „Širvintų šiluma“ atstovais tęsia susitikimus su gyventojais dėl daugiabučių renovacijos.

Šią savaitę savivaldybėje vykusiame susirinkime buvo aptarti klausimai, susiję su netrukus prasidėsiančia dar vieno daugiabučio renovacija. Kaip ir visuomet žmonės aktyviai dalyvavo diskusijoje, uždavinėjo rūpimus klausimus, dalinosi nuomonėmis ir pasiūlymais. Šie susitikimai labai svarbūs, kadangi iš pirmų lūpų išgirdus problemas, nuogąstavimus, galima surasti geriausius sprendimus. Nuolat organizuojami tokio pobūdžio susitikimai labai pasiteisina, kadangi gyventojai sužino svarbią informaciją apie renovacijos naudą, aktualias problemas ir jų sprendimo būdus. Džiugu, jog bene 10 metų ruošęsi širvintiškiai ryžosi daugiabučių renovacijai.

Šiuo metu vyksta Vilniaus g. 45 namo renovacijos darbai, o dar 13 daugiabučių laukia savo eilės.

Primename, jog investiciniai projektai yra parengiami Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Užs. Nr. 51

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+