Gelvonuose išlydėta 69-oji abiturientų laida

Šiais metais Širvintų r. Gelvonų gimnaziją baigė 40 abiturientų. Nuotraukoje iš dešinės – Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, rajono merė Živilė Pinskuvienė, direktoriaus pavaduotoja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Jūratė Stankevičienė, iš kairės – abiturientų auklėtojas Kęstutis Stankevičius.

Liepos 19 d. Širvintų rajono Gelvonų gimnazijoje vyko Brandos atestatų įteikimo iškilmės. Abiturientų išleistuvių šventėje dalyvavo ir Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė bei mero pavaduotoja Janina Pažusienė.

Padėkojusi gimnazijos mokytojams ir vaikų tėveliams už kantrybę, palaikymą sudėtingose situacijose, rūpestį ir atsidavimą, rajono merė visiems baigusiems linkėjo drąsos, ryžto ir pasitikėjimo savimi siekiant savo svajonių. „Nepamirškite, jog gimnazijoje įgytos žinios, patirtis, susiformavusios vertybės visada lydės jus tolimesniame kelyje, o sutikti brangūs žmonės liks jūsų širdyje“, – sveikindama būsimuosius studentus kalbėjo Živilė Pinskuvienė. Šiltų ir gražių žodžių abiturientams negailėjo ir direktoriaus pavaduotoja, atliekanti direktoriaus funkcijas, Jūratė Stankevičienė, nuoširdų padėkos žodį mokytojams bei moksleiviams tarė ir abiturientų auklėtojas Kęstutis Stankevičius.

Gelvonuose vyko Brandos atestatų įteikimo iškilmės.
Abiturientų tėvelių atstovas padėkojo gimnazijos mokytojams ir palinkėjo jaunuoliams sėkmės.

Šiais metais Širvintų r. Gelvonų gimnaziją baigė 40 abiturientų.

Užs. Nr. 99.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+