Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Balandžio mėnesį vėl tęsiame projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ veiklas, kad kuo daugiau sužinotume kaip stiprinti sveikatą, daugiau judėtume ir būtume sveikesni bei žvalesni. O veiklų balandžio mėnesį vėl bus labai įdomių ir pačių įvairiausių:

Balandžio 3 d. 19 val. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro šokių salėje gydytojai kineziterapeutai Tadas Puzara ir Eimantas Žeimys tęs skausmo mažinimo terapijos (masažo, raumenų tempimo/atpalaidavimo pagrindų) mokymus. Mokymai nemokami.

Balandžio 11 d. 17.30 val. kviesime į Kultūros centro konferencijų salę, kur Aistė Švetkauskė, sveikų patiekalų receptų autorė, edukacinių maisto gamybos kursų vadovė, demonstruos ir mokys kaip pasigaminti skanių ir sveikų patiekalų. O mokymų pabaigoje dalyviai pagamintus patiekalus degustuos ir įvertins, ar tikrai skanu. Užsiėmimas nemokamas.

Balandžio 12 d., 26 d. bei gegužės 3 d. ir 10 d. 17 val. Širvintų kultūros centro parodų salėje vyks jogos treniruotės. Kiekvienos treniruotės metu bus apžvelgiama jogos filosofija, mokamasi meditacijos, kvėpavimo technikų, jogos pozų anatomijos, taisyklingo jų darymo, taip pat bus suteikta žinių apie kontrindikacijas. Jogos treniruotes ves Milana Jašinskytė. Treniruotės nemokamos.

Šeštadieniais „Atžalyno“ progimnazijos aktų salėje vyksta šokių pamokos. Jas veda charizmatiškoji Eglė Straleckaitė. 10 val. šokių žingsnelių mokosi poros, o 11 val. pavieniai asmenys. Pamokos nemokamos!

Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ tęsis iki 2021 metų liepos mėnesio. Dar bus suorganizuota daug įdomių ir naudingų mokymų, susitikimų su įdomiais ir charizmatiškais žmonėmis, garsiais gydytojais. Organizuosime daug fizinį aktyvumą skatinančių veiklų. Apie kiekvieną renginį bus pranešama Širvintų rajono savivaldybės interneto tinklalapyje ir Facebook paskyroje. Skaitykite informaciją, registruokitės ir aktyviai dalyvaukite!

Smulkiau apie projektą telefonu 8 687 98738 nuo 13 iki 15 val.

Užs. Nr. 44

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top