Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Balandžio mėnesį vėl tęsiame projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ veiklas, kad kuo daugiau sužinotume kaip stiprinti sveikatą, daugiau judėtume ir būtume sveikesni bei žvalesni. O veiklų balandžio mėnesį vėl bus labai įdomių ir pačių įvairiausių:

Balandžio 3 d. 19 val. Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro šokių salėje gydytojai kineziterapeutai Tadas Puzara ir Eimantas Žeimys tęs skausmo mažinimo terapijos (masažo, raumenų tempimo/atpalaidavimo pagrindų) mokymus. Mokymai nemokami.

Balandžio 11 d. 17.30 val. kviesime į Kultūros centro konferencijų salę, kur Aistė Švetkauskė, sveikų patiekalų receptų autorė, edukacinių maisto gamybos kursų vadovė, demonstruos ir mokys kaip pasigaminti skanių ir sveikų patiekalų. O mokymų pabaigoje dalyviai pagamintus patiekalus degustuos ir įvertins, ar tikrai skanu. Užsiėmimas nemokamas.

Balandžio 12 d., 26 d. bei gegužės 3 d. ir 10 d. 17 val. Širvintų kultūros centro parodų salėje vyks jogos treniruotės. Kiekvienos treniruotės metu bus apžvelgiama jogos filosofija, mokamasi meditacijos, kvėpavimo technikų, jogos pozų anatomijos, taisyklingo jų darymo, taip pat bus suteikta žinių apie kontrindikacijas. Jogos treniruotes ves Milana Jašinskytė. Treniruotės nemokamos.

Šeštadieniais „Atžalyno“ progimnazijos aktų salėje vyksta šokių pamokos. Jas veda charizmatiškoji Eglė Straleckaitė. 10 val. šokių žingsnelių mokosi poros, o 11 val. pavieniai asmenys. Pamokos nemokamos!

Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Širvintų rajone“ tęsis iki 2021 metų liepos mėnesio. Dar bus suorganizuota daug įdomių ir naudingų mokymų, susitikimų su įdomiais ir charizmatiškais žmonėmis, garsiais gydytojais. Organizuosime daug fizinį aktyvumą skatinančių veiklų. Apie kiekvieną renginį bus pranešama Širvintų rajono savivaldybės interneto tinklalapyje ir Facebook paskyroje. Skaitykite informaciją, registruokitės ir aktyviai dalyvaukite!

Smulkiau apie projektą telefonu 8 687 98738 nuo 13 iki 15 val.

Užs. Nr. 44

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Savivaldybės administracijoje – naujas vedėjas

Šimtmečio parkas: tęsiame akciją

Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Svarbi informacija gyventojams!

Širvintų rajono savivaldybė ne kalbomis, o darbais sprendžia opias problemas

Balandžio mėnesį vėl kviečiame į naudingus ir įdomius sveikos gyvensenos užsiėmimus

Susitikimas dėl atliekų išvežimo: sprendžiamos aktualios problemos

Gyventojų dėmesiui: kartojama švaros konteinerių akcija!

Kviečiame gyventojus balsuoti

Susitikime merė nedaugžodžiavo

Širvintų kaimo gyventojai dalyvavo spendimų priėmime

Aktuali informacija gyventojams

Aptariami nauji projektai kaimiškose vietovėse

Merė pasidžiaugė dideliu gyventojų susidomėjimu

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Družuose bus įrengtas daugiafunkcis sporto aikštynas

Naujas projektas – iš ES gauta 340 200,00 Eur

Bartkuškyje bus įrengtas daugiafunkcis sporto aikštynas

Atgimsta nuo sovietmečio remonto nemačiusi gimnazija

Su gyventojais svarstė aktualius klausimus

Apklausa

Kurio Širvintų rajono savivaldybės tarybos nario mažiausiai pasigesite (galite pažymėti iki 5 pavardžių).

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Nuorodos