Aktuali informacija gyventojams

Namas Širvintų mieste, Ukmergės gatvėje.

Atėjus pavasariui ir atgimstant gamtai norisi turėti gražią ir tvarkingą aplinką, švarų ir išpuoselėtą miestą, kuriame būtų malonu gyventi. Todėl prašome privačių teritorijų savininkų susitvarkyti: surinkti šiukšles, sutvarkyti šabakštynus, nugenėti netvarkingus medžius bei krūmus, išgrėbti savo teritoriją. Būkime pilietiški ir visuomeniški, gerbkime savo kraštą, paraginkime kaimynus puoselėti gamtą.

Taip pat informuojame, kad buvo sudaryta darbo grupė Širvintų rajono ir miesto teritorijų apžiūrai. Netvarkingos teritorijos bus užfiksuotos, o jų savininkams išsiųsti įspėjamieji raštai. Jeigu per tam tikrą nustatytą laikotarpį privačių teritorijų savininkai nesureaguos ir/ ar nevykdys nurodymų, informacija bus paviešinta Širvintų rajono savivaldybės internetiniame puslapyje, skyrelyje STOP NETVARKAI ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Taip pat nesutvarkytų teritorijų savininkams Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius skirs baudas teisės aktų nustatyta tvarka.

„Deja, kito būdo susitvarkyti su apleistomis, netvarkingomis teritorijomis nėra. Prašymai ir kvietimai puoselėti savo aplinką yra ignoruojami jau eilę metų. Dabar yra puiki proga padaryti pavasarinę talką ir pasiruošti šiltajam metų laikotarpiui, kai gamta mus džiugins savo grožiu,“ – sako Širvintų rajono savivaldybės administracija.

Užs. Nr. 41

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+