Živilės Pinskuvienės visuomeninis komitetas jungiasi prie Lietuvos Regionų partijos

Vieningas komiteto „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“ sprendimas jungtis prie Lietuvos regionų partijos.

Kaip rodo atlikti tyrimai, pastaruoju metu sparčiausiai auganti politinė jėga – Lietuvos regionų partija – šią savaitę sulaukė geros žinios iš Širvintų.

Viena iš komiteto lyderių Ingrida Baltušytė susirinkusiems pristatė teisės aktų pasikeitimus, ribojančius komitetų veiklą.
Intenyvios diskusijos tarp komiteto narių prieš priimant sprendimą.

Visuomeninis rinkimų komitetas „Živilės Pinskuvienės komanda – už sėkmingą Širvintų kraštą“, 2019 m. savivaldos rinkimų metu pelnęs net 15 (iš 21) mandatų, vadovaujamas antrą kartą iš eilės tiesiogiai išrinktos Širvintų r. savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės ir vienijantis per 300 narių, priėmė sprendimą į artėjančius 2023 m. savivaldos rinkimus eiti kartu su Lietuvos regionų partija.

Dar prieš savaitę Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus, dalyvavęs Širvintose vykusiame visuomeninio rinkimų komiteto susirinkime, išsakė savo poziciją, įvardino privalumus bei pakvietė širvintiškius prisidėjus prie stiprėjančios jo vadovaujamos politinės jėgos, išnaudoti sukauptą patirtį savivaldoje ir plėsti komiteto veiklą nacionaliniu mastu. Vakar sulaukta komiteto pritarimo ir patvirtinimo vienyti jėgas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (4 įvert.)

9 Atsakymai į “Živilės Pinskuvienės visuomeninis komitetas jungiasi prie Lietuvos Regionų partijos”

 1. Federika parašė:

  Mano balsas bus merei

 2. to PENSININKĖ parašė:

  Už save balsavai, už ja negalejai 🙂

 3. PENSININKĖ parašė:

  Živilė gerai moka daug švenčių rengti, daug demonstruoti savo nuotraukų, mėgstanti blizgučius ir gerai vaidina visur ir visada.
  Nebalsavau už ją ir niekada nebalsuosiu.

 4. Aldona parašė:

  Kiek su kuo pasikalbame tai visi tik uz Pinskuviene.

 5. Taip parašė:

  Gerai moteris varo, graži, simpatiška

 6. zinau parašė:

  Tai geriausia mere is visų iki siol buvusių merų ir ne merų.

 7. Izolda parašė:

  Valio merei!

 8. karlas parašė:

  Balsuosiu uz Pinskuviene

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Atrodo vieninga idilija, tačiau pirmas įspūdis apgaulingas. Ir nors buvo paskelbta, kad susirinkusieji balsavo vienbalsiai „už“, tačiau nutylėta, kad nebeliko kai kurių visuomeninio komiteto narių

Comments are closed.

scroll to top