Paminėtos trijų profesijų atstovų šventės

Profesijų šventės dalyvius vaišino V. Valkauskienė, I. Baltušytė-Četrauskienė, D. Audėjūtė, J. Pažusienė.
Tradiciškai – susirinkusiems didžiulis tortas, kuriuo vaišino merės padėjėja V. Valkauskienė, Administracijos direktorė I. Baltušytė-Četrauskienė, jos pavaduotoja D. Audėjūtė, vicemerė J. Pažusienė.

Ruduo jau nudažė gamtą ryškiausiomis spalvomis, o spalio 4 d. į Širvintų kultūros centrą rinkosi trijų svarbių ir kilnių profesijų žmonės: socialiniai darbuotojai, policijos pareigūnai ir mokytojai. Kartu paminėtos šios profesinės šventės jau tapo gražia rajono tradicija.

„Jūsų visų pasirinkimas – ne lengviausias kelias, ne dideli pinigai, ne paprasta pasroviui plaukianti kasdienybė. Ypač pastarųjų metų kontekste, kai keičiasi įstatymai, koncepcijos, sistemos. Keičiasi vadovai… O pagrindine vertybe išlieka žmogus. Šiame bėgančiame pasaulyje Jūs auginate, auklėjate, mokote. Jūs padedate. Jūs ginate ir saugote. Tam, kad Žmogus išliktų Žmogumi, kad jis galėtų gyventi su kitais ir tarp kitų,“ – sveikindama susirinkusius sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Ji kalbėjo, kad visuomet stipriau suplaka širdis, kai pamato mokytoją, apsuptą besišypsančių vaikų. Ar televizijos ekrane prie socialinės darbuotojos kaip prie išsiilgtos mamos bėgančius apsikabinti mažuosius. Kai renginiuose mato Policijos pareigūnus kartu su jų ruošiamais jaunaisiais pagalbininkais. „Tik prevencija ir įdėtos pastangos yra tas „vaistas“, kuris Jus, ir, žinoma, visuomenę, gali apsaugoti nuo pavojingų situacijų,“ – pabrėžė merė, padėkojusi visiems už kantrų, nuoseklų ir prasmingą darbą.

Koncertavo Karina German su grupe

Vakaro metu vyko apdovanojimai, po oficialiosios profesijų šventės dalies susirinkusieji stebėjo muzikinę programą – talentingos atlikėjos, įspūdingo balso savininkės, tarptautinių konkursų laureatės, „Lietuvos balso“ ir „X faktoriaus“ dalyvės Karinos German su instrumentine grupe koncertas.

Sveikinimo kalboje Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė užsiminė, kad kitąmet ši tradicinė šventė bus visai kitokia.
Sveikinimo kalboje Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė užsiminė, kad kitąmet ši tradicinė šventė bus visai kitokia.
Būryje kolegų ilgametė rajono Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Regina Jagminienė.
Apdovanoti geriausių rezultatų pasiekę rajono gimnazijų mokytojai.
Ž. Pinskuvienė su apdovanotomis Širvintų „Atžalyno“ ir Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro pedagogėmis.
Padėkos Pradinės mokyklos ir lopšelio-darželio „Boružėlė“ padegogėms.
Merė su Širvintų sporto centro ir Meno mokyklos pedagogėmis.
Padėkos Angelams sargams – Policijos pareigūnams.
Padėkos už jautrumą ir pagalbą į sunkumus papuolusiam žmogui socialinėms darbuotojoms.
Koncertinėje programoje – Karina German su instrumentine grupe.
Į tradicine tapusią šventę kasmet susirenka pilna salė žmonių.

Širvintų r. savivaldybės merės padėkos buvo skirtos profesijų šventės dalyviams:

Socialiniams darbuotojams

· Širvintų r. savivaldybės socialinių paslaugų centro direktorei N. Lubytei, darbuotojams A. Barbaravičiui, S. Juzėnienei, E. Urbonavičienei, N. Griškevičienei, V. Pajaujienei, Z. Kokanskaitei, J. Baumilienei, Z. Runevičienei, M. Lisauskienei.

· Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistėms G. Oršauskienei, G. Čepukienei.

Policijos darbuotojams

· Širvintų r. Policijos komisariato pareigūnams A. Drėgvienei, L. Paškauskaitei, A. Bagdonui, N. Četrauskui, A. Gelažauskui, E. Juzėnui, A. Kuosai. Šventės metu buvo pasveikinti ir Angelų sargų – Policijos dienos šventės proga antrojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota Širvintų rajono policijos komisariato tyrėja L. Paškauskaitė ir tyrėjas Č. Oršauskas.

Švietimo darbuotojams

· Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ pedagogėms A. Jutelienei, D. Jakštienei, V. Rinkevičienei, R. Pečiulienei. Bartkuškio daugiafunkcio centro mokytojams I. Žygis, R. Pivoraitei, E. Guobytei, D. Šalkauskui.

· Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos mokytojams V. Brazaitienei, S. Bžozinskienei, D. Damalakienei, K. Gatelienei, A. Janušauskienei, I. Ramanovskytei, K. Stankevičiui, R. Junienei.

· Širvintų sporto centro mokytojoms R. Buzienei, A. Janutaitei, V. Lisevičienei.

· Širvintų pradinė mokyklos pedagogėms L. Bytautienei, I. Kziukaitienei, J. Vilkienei.

· Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokytojoms R. Česonienei, E. Lipeikytei, E. Rutkauskienei, I. Žarnauskienei, I. Vidauskienei.

· Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojoms R. Blusevičienei, G. Gudonienei, I. Gatelienei. Šventės metu buvo pasveikintos ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkomis apdovanotos Danguolė Urbanavičienė, Jadvyga Apavičienė, Asta Čatrauskaitė.

· Širvintų Gelvonų gimnazijos pedagogams O. Bagdžiūnei, A. Bartkevičienei, V. Grudzinskaitei, R. Miknevičienei, Ž. Žygei.

· Širvintų meno mokyklos mokytojams J. Labanauskienei, R. Vasilevskiui, J. Voskanienei, V. Redeckienei, J. Mackonienei.

Padėkota profesijų šventės vedėjai

Už ilgus ir darbingus metus, skirtus mūsų rajono švietimui padėka buvo įteikta Širvintų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjai Reginai Jagminienei.

Profesijų šventės renginį vedė Širvintų kultūros centro darbuotojai Egidijus Sinkevičius ir Dovilė Žalpytė.

Užs. Nr. 137.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.5 (2 įvert.)
scroll to top
+