Metų vagystė laikinai sustabdyta

Praėjusiame numeryje rašėme, kad Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys paviešino visuomenei neafišuotą faktą, kad Vidaus reikalų ministerija už daugiau kaip pusę milijardo eurų skelbė viešąjį pirkimą nuomotis namelius migrantams. Planuojama tam skirti suma ir su tuo susijusios kitos išlaidos gniaužia kvapą. Kai kuriais skaičiavimais, planuojamas įkurti „Afrikopolis“ 40 tūkst. nelegalių migrantų prilygtų Širvintų rajono savivaldybės 100 metų biudžetui.

Šią savaitę informaciją apie tai paviešino ir stambiausi internetinės žiniasklaidos portalai. Pasibaisėjimas konservatorių valdžios užmačiomis davė rezultatus, o Jonas Pinskus apie tai informavo lakoniškai:

„Metų vagystė sustabdyta!
599 000 000 EURŲ + PVM (viso 724 790 000 Eur) vertės viešasis pirkimas už modulinių namelių migrantams NUOMĄ, administravimą ir aptarnavimą NUTRAUKTAS.“

Pergalė? Dar ne. Prieš kelias dienas pasirodė informacija, kad konservatorės Agnės Bilotaitės vadovaujama VRM ir pasieniečiai planuoja šį pirkimą atnaujinti. Mažesnės apimties, mažesnės vertės. Ko gero, susiprato bandę apžioti per daug.

Seimo narys pažadėjo įdėmiai sekti tolesnius su šiais planais susijusius įvykius ir apie įtartinus valdžios veiksmus informuoti visuomenę. Galima nujausti, kad viskas taip paprastai nesibaigs, juk riebus kąsnis valdančiuosius oi kaip vilioja…

Tik ar Šimonytės valdžia juo nepasprings?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top