Dėl visuomenę klaidinančios informacijos

2016 m. lapkričio 21 d. šalies žiniasklaidoje, televizijoje, interneto portaluose pasirodė tikrovės neatitinkanti Širvintų rajono savivaldybės reputaciją žeminanti informacija apie Širvintų rajono savivaldybės administracijos darbo laiko pakeitimą.

Informuojame, kad Širvintų rajono savivaldybės administracijos darbo laikas buvo pakeistas Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės 2016 m. lapkričio 3 d. įsakymu Nr. 10-886 „Dėl Širvintų rajono savivaldybės administracijos darbo laiko pakeitimo“. Pagal šį įsakymą lapkričio 12 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojams ir darbuotojams buvo pavesta dirbti, o lapkričio 21 d. buvo nustatyta poilsio diena. Siekiant užtikrinti tinkamą viešąjį administravimą, lapkričio 21 d. Širvintų rajono savivaldybės administracijoje buvo paskirti atsakingi specialistai užtikrinti pagrindinių funkcijų vykdymą (specialistai dirbo priimamajame, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos, Socialinės paramos ir vaiko teisių apsaugos skyriuose).

Apie darbo laiko pakeitimus Savivaldybės administracija pranešė Savivaldybės interneto svetainėje www.sirvintos.lt lapkričio 7 d. Skelbimas buvo pakartotas dar du kartus (lapkričio 11 d. ir lapkričio 18 d.). Rajono gyventojams informacija buvo pateikta rajono laikraštyje „Širvintų kraštas“ 2016 m. lapkričio 9 d. numeryje, pirmajame puslapyje. Skelbimas buvo išplatintas ir socialinio tinklo „Facebook“ Širvintų rajono savivaldybės paskyroje lapkričio 12 d.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.24 straipsniu ir Visuomenės informavimo įstatymo 44 straipsniu nustatyta tvarka, Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pareikalavo žiniasklaidos priemonių ir Tarybos nario Vyto Šimonėlio, kuris televizijos reportaže pateikė tikrovės neatitinkantį komentarą, paneigti paviešintą melagingą informaciją ir atsiprašyti.

„Į Savivaldybės administraciją lapkričio 12 d. kreipėsi iš tiesų daug gyventojų. Šeštadienį, ne darbo metu, jiems buvo patogu susitvarkyti dokumentus ar pasikonsultuoti rūpimais klausimais. Lapkričio 21 d., pirmadienį, gyventojų atvyko vos keli, tačiau visi buvo priimti ir aptarnauti, jokių nusiskundimų nesulaukėme,“ – sako Administracijos direktorė.

Širvintų rajono savivaldybės administracijos informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

30 Atsakymų į “Dėl visuomenę klaidinančios informacijos”

 1. dana parašė:

  Nors Advento metu nesmeizkite meres.

 2. larisa parašė:

  juk pati mere parode ka reikia daryti kai atleidzia neteisetai… juk paciai taip buvo… tai ko dabar tyli rura suraukus?

 3. del birutes parašė:

  Kazkas bando uzciaupti birute. Zmogus turi savo nuomonę ir sako. Koks kieno reikalas, negi visi turi gyventi pagal karsto naujienu supratima?

 4. GEDA parašė:

  ziuret i simoneli,vyras o elgiasi kaip boba pasiskundusi tvpagalbai ,kad vyras pas kitas laksto.Geda.Tikra tiesa

 5. Su Birute negarai parašė:

  Na Birute, tavo pasaulėžiūra ir iškreipta viską apverti aukštyn kojom. Logiškai mastant, žmogus turėtų pikti dėl valdžios savivaliavimo , dėl socialinio nejautrumo, kai atleidžiami priešpensijinio amžiaus žmones arba abu iškato vienos šeimos nariai, kai pati valdžia specialiai žmonėms trukdo dirbti, kad galėtų sukompromituoti ir vėliau atleisti. Kas per kirmėlynas tavo sieloj jei taip mastai?

 6. TU parašė:

  – raudok drebėk ir mirk

 7. larisai parašė:

  ka reiskia teisetai? jeigu atleido, reikia suprast, kad atleido.

 8. larisa parašė:

  Kada merė baigs švaistyti musu lėšas ir sugebės teisetai ka nors atleist?

 9. Baik parašė:

  Živile, baik rašinėti komentarus! Eitum geriau diedui zacirkos virti.

 10. geda parašė:

  ziuret i simoneli,vyras o elgiasi kaip boba pasiskundusi tvpagalbai ,kad vyras pas kitas laksto.Geda

 11. zoska parašė:

  Tai snd vel buvo te/levizija iskviesta skundiku?? Tai kada merei dirbti?

 12. xaxa parašė:

  kauksite kaip vilkai avietyne,kad negalite laisvai ir bet kur nusipirkti arielkos.

 13. birute parašė:

  As nesuprantu kaip zmonems niekada nieko nebuna gana. Siandien perksiciau vel swmeizikiska straipsni apie mere respublikineje ziniasklaidoje. Nesuprantu kai aplinkui tiek nelaimiu skausmo ir asafru, o zmonems vis pinigu reikia, vis postu reikia. Kaip sitaip sarmatos neturi.

 14. Anonimas parašė:

  Smeizikai vis nerimsta. Vis jiems kazko negana.

 15. Man gaila parašė:

  ŠK korespondentų. Įsivaizduoiju, kaip jiems sunku dirbti, kai turi rašyti tai, kas liepiama, kai reikia slėpti savo nuomonę ir sąžinę po devyniais užraktais. O gal ir jiems jau smegenys praplauti? Gaila.

 16. Anonimas parašė:

  Skundikai niekada nemiega

 17. tutis parašė:

  klapciukai nemiega……..cha cha cha

 18. kė. Pažiūrėkite kas parašė:

  Net du rajono „ziniasklaidos“ organai issijuose juodina mere, tai dar mat to negana tai dar pasikviete telezilija. Ot cirkinikai, galvojo, kad zmones nesupras, kur yra juodinimas .

 19. w parašė:

  o ko taip opozicija nori filmuotis ir nuomone reiksti?

 20. Ir brendis parašė:

  Prie kavos expres dar ir 200g brengžio tada visos moterys bus liuks net ir jūsų ……..

 21. kava expres parašė:

  O kad tokia mere mes butume tureje bent pries 10 metu. Gal tada ir pas mus saule kitaip butu svietusi.

 22. Negraži parašė:

  Įsižiūrėkit ji visai negraži. Iš tolo ar nuotraukose tai nieko, o iš arti atstumenti.

 23. sa-tur parašė:

  Atrodo, kad musu opozicijai gresia visiskas politinis intelektualinis kolapsas.

 24. Ona parašė:

  Tai kad pasakoja, jog mokykloj krištolinė labai negraži buvo, dabar galimai detalės kai kurios pakeistos, patiesintos, bet iki grožio vistiek dar toli, dar daug tinko reikia.

 25. pilkis širduas parašė:

  tai gal administracijos direktore iteisins savivaldibei visus sestadenius darbo diena,visi zinosim kada galim tvarkiit reikalus

 26. To terese parašė:

  Turbūt mokykloje buvai pilka pelė, tai labai pavydu, kad Živilė graži ir tiek pasiekė. Pažiūrėkite kas daugiausia Živilės nekenčia, o gi beveidės pelės arba diedai kurių bobos beveidės pelės.

 27. neptunas parašė:

  Normali moteris ta Živilė, kas jums užkliuvo? Darykit perestroiką ir padarykit geriau neloję. Ačiū už dėmesį, einu teptis sumuštinių.

 28. birute parašė:

  Jeigu visi mes prisimintume visas mokyklos nuoskaudas padarytas kitiems ir savikritiskai ivertintume, tai turetume nuo ryto iki vakaro atgailauti. Deja yra kitaip. Tie ale teisieji ir gerieji moka tik smeizti ir kitus zeminti.

 29. terese parašė:

  jinai purvo verta seniai,nes taip save parodė nuo mokyklos laikų

 30. birute parašė:

  Na bet tikrai kiek galima ant meres pilti to purvo ir visaip smeizti? Negraziai opozicija elgiasi.

Comments are closed.

scroll to top
+