Kam tos dirbtinės eilės prie taromatų?

Į „Širvintų krašto“ redakciją užsuko širvintiškis pensininkas J. Jis pajuokavo, kad Širvintose kaip niekada anksčiau „priviso“ daug pilietiškų širvintiškių, kurie savo nepasitenkinimą vienu ar kitu klausimu būtinai bruka į spaudą ar viešąją erdvę. J. sakė irgi nenorįs atsilikti. O ir šiaip negatyvios nuomonės piršimas kitiems bent mūsų rajone jau tampa norma. Kadangi su šiuolaikinėmis technologijomis J. „nedraugauja“, brangių aparatų neturi, todėl savo nuomonės nuotraukomis palydėti negali. Prašė patikėti ir taip.

- Šią karštą vasarą labai dažnai naudojausi šalia „Maximos“ esančiu taromatu. Kartais eilė susidarydavo, kartais jos visai nebūdavo. Nenuostabu, kad karštą dieną žmonės daug geria gaivių gėrimų, todėl ir tuščių butelių susidarydavo nemažai. Buvo keli atvejai, kai taromatas nuo plastiko „užspringo“ ir sustojo. Netrukus jį prižiūrintis darbuotojas atbėgdavo ir laiku pakeisdavo maišą, todėl vartotojai, mėgindami priduoti tarą, susidurdavo tik su laikinais nesklandumais. Prie „Maximos“ esančiame taromate beveik visada švaru, o ir perrūgusių likučių kvapas nosies neriečia, – sakė J. ir pridūrė, kad jo pilietiškumas pasireiškė tuo, jog praėjusią savaitę tiesiog pasipiktino dviem širvintiškiais, kurie prie taromato „skylių“ labai ilgai stovėjo su bene šešiais didžiuliais bulviniais maišais, prikimštais tuščios taros, ir dar su dėželėmis tuščių stiklinių butelių. – Sakysite, kas čia blogo? O kas čia gero? Dirbtinai buvo sudaryta eilė, kiti turėjo laukti, kol jie be jokios sąžinės graužaties knaibėsi kišdami butelius, dėl pakuočių pertekliaus sustojo taromato darbas. Kol atėjo parduotuvės darbuotojas, kol sutvarkė. Labai ilgai teko laukti. O oras tai ne vasariškas. Šalta. Kas gali nesipiktinti?

J. sakė girdėjęs per radiją, o gal spaudoje skaitęs, kad lietuviai į taromatus suneša rekordiškai daug plastiko ir stiklo, per 90 procentų į rinką patekusių gėrimų taros. Ypač daug taros po švenčių arba tarpušvenčiu, kai taromatai tiesiog užkemšami.

- Dabar nebuvo jokios šventės, o šitokius kiekius sukauptos taros pristatyti vienu metu yra tiesiog nusikaltimas. Gal ir per grubus toks žodis, bet apsileidimas tai tikrai didžiulis. Nesuprantu, kur tokius maišus tuščių butelių galima laikyti namie? Nebent kokiame sandėlyje ar garaže? Tokie apsileidę širvintiškiai galėtų ir dažniau apsilankyti taromate, galėtų dažniau ten „sukimšti“ sukauptą tarą. Tokiu būdu nesudarytų dirbtinių eilių ir neužkimštų aparato, – sarkastiškai piktinosi J.

Pensininko manymu, kai visi bus atsakingi, galvos ne tik apie save, bet ir apie kitus, tai taromatai nesiaikštys, jais besinaudojantys vartotojai nesinervins dėl sugaišto laiko ir visų nuotaika bus gera. Daugiau geranoriškumo ir supratingumo, ponai taromatų lankytojai!

ŠK

     
Naujausi komentarai
 • to stasys    2018-10-04 06:46         

  Tamsta visai be kultūros ir atjautos. Senatvė ir tamstos neapleis. Pasibels ir į kojas, ir į galvą.

 • stasys    2018-10-04 05:11         

  Vat problema. Nueitų pensininkas iki pašto – ten paburbėtų, į polikliniką pasedėti – ten tokių pritrenktų pilnos kėdės. Ir prie taromato eilių neliktų.
  O šiaip – tai senas priedurnis esate. Džiugaukite, kad ne po kojomis soskes voliojosi. Ankščiau juk taip budavo. Praeiti neįmanoma. Laiko gi daug pas tamstą yra — ateik po valandos ir bus tuščia.

 • Anonimas    2018-10-03 20:45         

  jo del tuscio butelio

 • m    2018-10-03 20:27         

  toks nekaltas straipsnelis o tiek komentaru…

 • to zitai    2018-10-03 20:03         

  tai apsiskunde, juk musuose taip populiaru skusti
  Ar tai ne pilietiska?

 • zitai    2018-10-03 20:00         

  kur pilietiskumas pensininkas susalo

 • to zitai    2018-10-03 18:48         

  Esmė pilietiskume.

 • zitai    2018-10-03 18:33         

  o kur jus matot negerove kad didesni kieki priduoda o pensininkui ilgai laukti. Tai nusikaltimas.

 • zyta    2018-10-03 15:13         

  Labai malonu, kad randasi pilietisku zmoniu, kurie negerovias kelia i viesuma.

 • dddd    2018-10-03 14:25         

  ot jau rado problema….

 • paskutiniam    2018-10-02 18:50         

  Taigi šalta laukti.

 • pensininkui    2018-10-02 18:48         

  nesuprantu kodel visur problemos kyla tik PENSININKAMS gal laisvo laiko visai neturit

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar leidote fejerverkus Naujųjų Metų naktį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.