Gyvenimas tęsiasi…

Gal į daug kalusimų atsakytų privalomas balsavimas?

Retai rašau, bet reikia kažkur išsilieti. Užėjusi pandemija neaplenkė ir Širvintų krašto, kuriame dirbu jau kelerius metus. Kritinės situacijos labai gerai išgrynina tikrąsias vertybes arba, populiariai kalbant, parodo, su kuo galima eiti į žvalgybą.

Galite merę mėgti arba jos nemėgti, bet pirmoji pagalba atėjo iš Savivaldybės, t. y. merės ir jos komandos. Tada reagavo „Laisvės TV“, ir jau paskui prisijungė Lietuvos Respublikos Vyriausybė, kad gautume asmeninių apsisaugojimo priemonių. Tai dar kartą įrodo, kad savivalda žmonėms yra svarbiausias dalykas. Ministras (kalbu apie vadovaujantį sveikatos apsaugai), kad matytų savivaldoje savo pasekėjus, visur ieško priešų. Nežinau, gal rinkimai jau arti, bet Lietuvos žmonės, ligoninių personalas, administracija, ponas ministre, nėra jūsų priešai ar jūsų nekenčiantys, virusas veikia visus, nuo jo nepasislėpsi, kaip per karą duobėje ar už betono krūvos. Saugomės, bet ir besisaugant gali visko būti. Už tai teisti medikus, kuriems vadovaujate, laikyti juos priešais… Nežinau, spręs rinkėjai.

Tęsdamas savo mintis noriu padėkoti:

  1. Merei ir jos komandai;
  2. „Laisvės TV“;
  3. Vyriausybei;
  4. Vytautui Bartašiui;
  5. Širvintų krašto žmonėms, kurie pandemijos metu faktiškai liko be medicinos pagalbos, bet atlaikė ir atsilaikė, išgyveno. Jūs nuostabūs!
  6. Pacientams, kuriems buvo teikiama būtinoji pagalba. Taip pat slaugomiems ligoniams, kurie be artimųjų, be bendravimo su jais išgyveno.
  7. Puikiam įstaigos personalui, kuris padėjo pacientams išgyventi.

Iki Vilniaus nedaug kilometrų, bet kai reikia suteikti medicinos pagalbą – jis smarkiai nutolsta, kaip kosmosas. Tada imi suprasti, kad Širvintų rajonas turi puikią valdžią, kuri jau patikrinta kritinėmis darbo sąlygomis. Ir čia ne tuščia pagyra ar noras įsiteikti. Tiesiog dar kartą noriu pasakyti, kad visi esate nuostabūs, o mes, medicinos darbuotojai, kiek galėsime – tiek padėsime. Patikėkite, mes nemigdome ligonių ir jų nerišame, kad nereikėtų prižiūrėti (deja, girdėjom tokių gandų), o jei padėti nebegalime, žmogaus orumas vis tiek bus išlaikytas.

Pandemija praeis. Pastaraisiais metais gimstamumas didesnis, nei mirštamumas. Tai teikia vilties. Aš jau pradėjau ieškoti nekilnojamojo turto šiame krašte. Galbūt sau mano nuomone kai kas ir nesutiksite, bet toks yra gyvenimas.

Dainius Bučas
VšĮ Širvintų ligoninė direktorius

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Gyvenimas tęsiasi…"

  1. tikrai parašė:

    Pagarba daktarui Bučui.

Comments are closed.

scroll to top
+