Gal norėtumėte šiltadaržį pasistatyti „Atžalyno“ stadione?

Gal į daug kalusimų atsakytų privalomas balsavimas?

Mane labai sunervino laikraštyje išspausdintas skaitytojos laiškas „Kodėl mus stumdo kaip kokius pastumdėlius?“. Tiesiog papiktino visokie daržų ir šiltadaržių kasėjai ir statytojai. Tokie „aktyvistai“ darko viso miesto vaizdą. Ar jie to nesupranta? Aš, pavyzdžiui, nematau jokio ryšio tarp žalios vejos ir burokų lysvių.

Negana to, kad valdiškoje žemėje savavališkai prisidaro daržų, tai drįsta skųstis, kad jie pastumdėliai, kad jiems vis žemės maža. Niekas Jūsų, ponai daržininkai, nestumdo. Kaskitės, arkitės, sodinkitės savo žemėje, už kurią sumokate mokesčius ir turite nuosavybės dokumentus, ir nesikėsinkite į visuomeninę žemę. Ar Jums daržai pakelėse yra patraukliau už kuriamą miesto grožį? Tokie visokie, kuriems labai reikia morkyčių ir burokėlių, gal lysvę susikaskite „Atžalyno“ stadione?

Dabar tik džiaugtis reikia, kad paplentėje nugenėti medžiai, iškirsti visokie krūmai. Gera ir gražu žiūrėti, kaip tvarkomas miestas. Tai ar dar reikia pakelėje visokių aptriušusių šiltadaržių, kur vėjyje šimtametės plėvelės plevėsuoja? Dabar pakelė be jokių mėšlo ir bulvienojų krūvų labai gražiai atrodo. Kai suaugs parkas, bus visiems dar gražiau.

Širvintų gyventoja

Visą straipsnį skaitykite gegužės 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.88 (8 įvert.)

1 Atsakymas į "Gal norėtumėte šiltadaržį pasistatyti „Atžalyno“ stadione?"

  1. zinau parašė:

    Tiesiog fantastiskas Širvintų ribozenklis!!♥

Comments are closed.

scroll to top
+