+

Ar vienybė tikrai žydi?

Baltijos kelio paminėjime aktyviai dalyvavo rajono gyventojai, valdančiosios koalicijos nariai, tačiau tarp susirinkusiųjų nesimatė rajono opozicijos veikėjų. Ko gero, opozicija ir čia?

Paminėjome Baltijos kelio 30-ties metų jubiliejų. 30 – tiek metų praėjo laiko nuo tada, kai bene 2 milijonai Lietuvos, Latvijos ir Estijos žmonių susikibo rankomis taip parodydami pasauliui, kaip smarkiai jie trokšta laisvės. Prieš 30 metų Baltijos kelyje, susikibusi rankomis, vilties ir nežinomybės kupinomis akimis stovėjau ir aš. Tik tąkart stovėjau ne Širvintų rajone, tuomet buvau gyvosios rankų grandinės dalimi kitoje autostrados vietoje. Jausmas buvo keistas: naujas, tačiau labai stiprus. Ta vienybė, ta didžiulė jėga, kurią sudarė tikintys beveik 2 mln. žmonių, sukūrė ypatingą atmosferą.

Bet sugrįžkime į dabartį. Visa Lietuva minėjo Baltijos kelio jubiliejų, visi miesteliai ir kaimeliai. Ne išimtis ir mūsų Širvintos. Čia vyko labai graži ir jausminga Baltijos kelio 30-mečio minėjimo ceremonija, kurios metu širdis suvirpėjo ne kartą, o ir akys buvo prisipildžiusios ašarų. Labai maloniai nustebino ir nudžiugino tai, kad susirinko tikrai labai daug žmonių. Pastebėjau, jog paprastai į tokio pobūdžio renginius gyventojai eina gan vangiai, bet šį kartą taip nebuvo. Smagu ir tai, jog mačiau daug jaunimo, kuriems svarbi Lietuvos istorija ir iškovota laisvė. Buvo gera, jautėsi bendrumas, vienybė, šventinė nuotaika, patriotiškumas.

Bet vienas momentas tikrai užkliuvo, supykdė ir labai nuliūdino – tai kai kurių rajono tarybos narių elgesys, gal veikiau abejingumas. Tarp gausaus būrio tarybos narių nemačiau tų narių, kurie nepriklauso dabartinės merės Ž. Pinskuvienės komandai. Tiesa, vienas vaikštinėjo. Net tokiame prasmingame renginyje rodomi kažkokie principai, demonstruojamos kažkokios ambicijos, pasirodo, net čia opozicija neapsieina be kažkokių politinių interesų. Piktybiškas boikotas ir ignoravimas mūsų istorijos, bandant kažką pademonstruoti? Sakysit, gal dalyvavo kažkur kitur? Paistalai, juk jie išrinkti atstovauti Širvintų rajoną, todėl tokiomis akimirkomis jie privalo būti drauge su Širvintų žmonėmis ir ambicijoms ar kažkokiems principams čia ne vieta. Matyt, vienybė ir bendrystė jiems yra svetima, politiką laiko aukščiau žmogiškųjų vertybių. Tebūnie. Telieka tai jų garbės ir sąžinės reikalas, jeigu tokią apskritai dar turi.

Pabaigai norėčiau pasidalinti, jog vėl stovėti autostradoje susikibus už rankų buvo nuostabus jausmus. Ašaros kaupėsi, tačiau šį kartą džiaugsmo. Neliko nežinomybės ir baimės, buvo begalinis džiaugsmas, juk mes visi (kad ir be kai kurių vietos politikų) esame didžiulė jėga. Tegul žydi laisvė!

Veronika

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • paskutinei parašė:

  Neapsimesk išminties bokštu: srutos pilstomos ir šmeižto lavina plaukia ant merės ir ant jos komandos, o aukštinami tie, kurie anksčiau buvo ir nieko gero rajonui nepadarė. Graudi tiesa, bet tiesa? Taip!

 • Nuolatinei proveržių komentatorei, 2019-09-06 19:04 parašė:

  Šį kartą pataikei, apie tai ir kalba: merė giriama iki šleikštulio, o ant kitų – srutos pilamos.

 • chi chi parašė:

  Cia kai kas labai nemėgsta ŠK. bet zino, ka jisai raso. Jus vargsiukai ramiai miegokite, gerkite mineralini ir viskas bus gerai 🙂

 • paskutinei parašė:

  O nuolat srutas pilstyti? Kas tai? Savigarbos proveržis?

 • Tai parašė:

  Žmogeliai, o jūs galit savigarbos turėt bent kažkiek? Neprimena jums Hitlerio? Kur žmonės garbino (neaišku kiek dėl baimės, kiek dėl meilės) ir tik vėliau atsipeikėjo. Gera merė, ok, kiekvienas turi savo nuomonę, bet šitiek laižyti padus tai jau rodo savigarbos trūkumą, ne meilę.

 • Anonimas parašė:

  Puiki dovana!

 • taip parašė:

  Tai ir dekojam, nes pati mere yra mums dovana, nes pati turi daug ideju ir dirba del zmoniu.

 • paskutiniam parašė:

  tai ir dekojam, tik pasidomekit pries ironiskus komentarus rasydamas apie tas lesas

 • Tai parašė:

  Tai ir sakau, kad už Pinskuvieės lėšas viskas. Todėl eikim padų laižyt ir dėkokim už tokią nuostabią dovaną!

 • uogai parašė:

  jiems tai nerupi, turi kazkokiu savu ambiciju, ne bendra gerove rupi, o save pareklamuot, nesvarbu kad nukencia dauguma

 • uoga parašė:

  Merės dovanos miestui – tai ilgalaikės investicijos į mūsų vaikų ir anūkų gerovę. Gaila, kad to nesupranta skundikai ir smeizejai.

 • dratas parašė:

  pavidoliai pavidi todel smeizia ir skundzia

 • Tomas parašė:

  Zinot, as nei megstu nei nemegstu Pinskuvienes, nei pazistu asmeniskai, nei gimine. ir net niekaip nevertinu lkaip asmens pacios. As tik matau ka ka matau, rajonas pasikeite is esmes, ir i geraja puse. nuo sutvarkytu vietu iki renginiu ir akciju, ir tai, ka matau, man patinka, negyvenu jau kuri laika Sirvintose, bet atvaziuoju pas likusius tevus. pasikeitimai man patinka, o kieno cia nuopelnas, tegul vertina cia gyvenantys

 • tai vai vai tai tai vai parašė:

  Kaip ten bebūtų sunku pripazinti visokiems neva teisingiems, bet miestas gražeti pradejo tik Pinskuvienę išrinkus mere. Atsirado tokių jektų, apie kuriuos jokiuose sapnuose niekas net nesapnavo. O jeigu toliau būtu vadovavę buvusieji, tai nieko gražaus kas yra dabar padaryta nebutume net mate.

 • to tai parašė:

  pries komentuojant gal geriau pats pasiskaityk, uz kokias lesas yra pastatytas tiltas, sutvarkyta marytes aikste ir tiesiamas takas, ismincius mat 😀 pats nezino 😀

 • Tai parašė:

  Tai kad neatidarytas tas tiltas, tai čia viena. Dar po to įkels į facebooką kaip nusikaltėlius, kad vaikštot tiltu.. visų antra, atidarys matyt tada, kai ateis normalus ruduo ir kai jo niekam nebereikės (nes tiltas į pležą). Visų trečia, nesilankstykit ir nelaižykit subinių, jokia čia ne dovana. Merė ne iš savo kišenės pastatė tą tiltą, o iš jūsų pačių, tai nė pro niekur nematau kaip tai galėtų būti traktuojama kaip dovana.

 • Kornelija parašė:

  Ejome siandien su kolektyvu per tilta i kavinuke, kazkas nerealaus, kelios minutes ir jau vietoje, labai gera ideja ir tikra dovana sirvintiskiams

 • federika parašė:

  O tiltas tobulas!!!!!

 • ZABIELA parašė:

  PRIES RINKIMUS TAI LABA JAU VISUR ROESI DABARTINIAI OPOZICIONIERIAI, NET VIENA KITA SEIMO NARI UZ PARANKES PASIVADINE, LAKSTE PO PRAKAITU PO VISUS RENGINIUS, KAD TIK SPET VISUR, O DABAR ANT TOKIOS PRASMINGOS DIENOS TARSI NUSISPJOVE

 • vale parašė:

  Visada su malonumu perskaitau skaitytojų nuomones
  apie visokius klausimus. Tiesiog skaitau ir pasidarau isvadas. Man nepatinka kai taip vadinamoji žurnaliste kisa skaitytojui savo sukramtytą nuomone, todel ten mazai skaitau.

 • SSG parašė:

  Ačiū merei, labai gražus buvo renginys sena Valdžia nieko nedarė tik sedejo ir BEZZZZDĖJOOOOO

 • matyt parašė:

  labai uzsieme buvo, ko pasekoje atatinkama mineralini gere 😀

 • ne ona parašė:

  Ačiū merei, kad rupinasi miesto zmonemis, cia as apie tilta.

 • pumpurelis parašė:

  Nei te zydi nei te ka, jiems tezydi sodai tik 😀

 • dzin-tars parašė:

  Zmones mato ta lakstanti fotografa ir supranta dalyko esme. Ne veltui uz pinskuvene balsavo 70 nuosimciu rinkeju.

 • Nedziuugaukit parašė:

  Nedziugaukit taip labai, tuoj lakstantis fotografas prasines ir bus skundu lavina 😀

 • faktas parašė:

  Tiltas yra puiku!

 • ar matet? parašė:

  tiltas jau atitvertas!!!!!!!!!!!!!!

 • ? parašė:

  Ar cia galiotu toks pasakymas, kad kas garsiai rekia ir teisuolius pilietiskus vaidina, tie labiausiai prisidirbe? ypac vienas alendelonas reiskiasi per posedzius

 • Anonimas parašė:

  tai ten turbut niekas nefilmavo?

 • Mykolas parašė:

  Negaliu klausyti, kai per posedzius visokius briedus sneka, protingais apsimesdami, geriau dirbtu ka naudingo, nei be reikalo rekautu

 • jie parašė:

  jie tik apsimeta, kad rupi, is tikro nerupi

 • Juozas parašė:

  Grazus minejimas buvo

 • sakyciau parašė:

  jiems labaiu rupi tarybos pasokineti ir parekauti, o ne prasminguose minejimuose sudalyvauti

 • tik mano nuomone parašė:

  Pas mumi opozicija labai silpna.

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt

Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus redakcija@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Kiti straipsniai:

Kai šik… ant galvų nėra normalus veiksmas

Ar vienybė tikrai žydi?

Telkimas, o ne skaldymas yra mūsų visų jėga

Pusė „krašto naujienų“ – juodžiausias melas

Politikos čiuožėjas

Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rajono taryba – cirkas, į kurį net bilieto nereikia

Kaimas be kaimo pavadinimo

Informacija iš naujausio numerio: Kaip kiškis vanoja nustipusią mešką

Informacija iš naujausio numerio: Kodėl minios buvo nušvilptas Gabrielius Landsbergis?

Vietoje skundų – subtili užuomina

Parodė, kas bus su neištikimaisiais?

Informacija iš naujausio numerio: Ar sulauksime sekmadienį ko nors už 1 ct?

Informacija iš naujausio numerio: Ne pensininkams suprasti, kaip krizė nuskriaudė vargšą Kubilių

Didžioji socialdemokratų paslaptis

Kokių politinių jėgų merai surinktų didžiausias rinkėjų kariuomenes?

Pagal kieno patirtį valstybę valdytų Nausėda?

Ar per vieną dieną išnagrinėti vieną skundą laiko nepakanka?

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Jeigu niekas nesikeis, norinčių dirbti teks ieškoti su žiburiu

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+