Ši pramoga atitrauks vaikus nuo telefono, suartins šeimą, paskatins atsikratyti neigiamų įpročių ir padės įgyti naujų įgūdžių. Išbandykite dabar!

Lietuvoje vis labiau populiarėjant aktyviam ir turiningam laisvalaikio praleidimo būdui, pramogas siūlančios įmonės pradėjo plėsti savo paslaugų paketus ir orientuodamiesi į vis didesnes žmonių grupes, didesnių jų pasiekiamumą ir norą patenkinti jų poreikius. Šia strategija naudojasi ir kartingų pasivažinėjimo “Kartlandas” direktorius Mantas Krivickas. Jų asortimente ir paslaugų pasirinkime jau galima rasti pasiūlymų ir verslui bei jų kolektyvams. Visiems ištroškusiems padidinti adrenalino kiekį kraujyje “Kartlandas” įmonės atstovai siūlo įdomių pramogų, kurios neapsiriboja vien pasivažinėjimu kartingais uždaroje trasoje, o tampa mini varžybomis tarp kolegų. Renginio vakarą vainikuoja  apdovanojimų įteikimas su renginio vedėjais, didžėjumi.

“Kartlandas” trasa turi savo privalumų, kurie leidžia jam išsiskirti iš kitų kartodromų. Pirmasis ir svarbiausias iš jų – „Kartlando“ kartingų trasa prieinama visomis oro sąlygomis. Dėl to renginių neįtakoja lietus, ar karšta vasaros saulė. Trasa yra daugiau nei 300 metrų ilgio, kurią dengia vienoda, lygi betono danga. “Kartlandas” rūpinasi ir atnaujina trasą kas metus laiko. Vienas trasos privalumas, kuriuo “Kartlandas” pasirūpino yra tai, kad trasa yra lengvai modifikuojama, tad jeigu vyksta varžybos galima nesunkiai prisitaikyti ir pakeisti trasą pagal reikalavimus ir pageidavimus. Norint apsaugoti kartingų vairuotojus “Kartlandas” įvedė puikia trasos barjerų sistema, kuri apsaugo nuo stiprių smūgių. Barjerai yra sukurti tam, kad amortizuotų ir sumažintų smūgį avarijos atveju. Taip “Kartlandas” sukuria saugia aplinka savo klientams, kurie gali ne tik pasivažinėti kartingais, bet ir pasivaržyti tarpusavyje kolektyvo kompanijoje. Prie to labai puikiai prisideda įvestos sistemos kartingo trasoje, kas ir butu antrasis “Kartlando” trasos privalumas.

Antrasis privalumas – įmonė turi aukštos kokybės laiko matavimo kilpą. Tai yra magnetinis laukas, kurį kirtus kartingui pradedamas laiko matavimas. Kai kartingas kerta laiko matavimo kilpą antrą kartą tada yra apskaičiuojama per kiek laiko buvo pravažiuotas vienas trasos ratas.  Pravažiavus laiko matavimo kilpą siunčiamas kodas, kurį sistema atpažįstą ir nustato, kuris kartingas pravažiavo. “Katlandas” naudoja šiuolaikinias sistemas kaip MyLapse laiko matavimo įrangą https://www.mylaps.com. Taip pat naudoja ir Race Facer sistemą (https://www.racefacer.com/en) per kurią žmonės užsiregistruoja, susikuria savo profilius ir joje gali stebėti savo rezultatus.

“Kartlandas” direktorius Mantas Krivickas pritaikęs šiuolaikines technologijas praturtino laisvalaikio praleidimo būdą kokybiška idomia ir saugia kartingų trasa, kuria galima aplankyti ir žiemą ir vasarą.“Kartlandas” randasi Vilniuje ir Kaune, apsilankę jų puslapyje galite rasti daugiau informacijos https://www.kartlandas.lt/ . “Kartlandas” puiki vieta verslo renginiams, gimtadieniams, mergvakariams/bernvakariams ar bet kokiai kitai svarbiai šventei.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top