Plaukelių šalinimas lazeriu „Sapiegos klinikoje“: milijonas priežasčių išbandyti šią naujovę

Plaukelių šalinimas

Pagrindinis moterų galvos skausmas, kaip palengvinti plaukelių šalinimo procedūras. Kasdienis plaukelių šalinimas peiliuku, atima nemažai brangaus laiko. Negana, to, šiuo būdu šalinant plaukelius, dirginama oda, o po dienos jie vėl atauga. Pašalinus plaukelius vašku, rezultatu galima džiaugtis kiek ilgiau, tačiau ši procedūra nėra pati maloniausia. Tad natūraliai kyla klausimas – ką daryti, kad glotnia oda būtų galima džiaugtis ilgai, o pati procedūra nesukeltų diskomforto?

Vienas inovatyviausių plaukelių šalinimo būdų – lazerinė epiliacija. Tai neskausminga procedūra, kurios dėka nepageidaujamų plaukelių atsikratysite visam laikui ir pamiršite įaugusius plaukelius bei sudirgusią odą.

Būkite gražios be jokių kančių

Dėl savo pažangumo ir efektyvumo, plaukelių šalinimas lazeriu stulbinamu greičiu populiarėja visame pasaulyje.  Taip yra todėl, kad šis būdas išsprendžia ne tik estetines, bet ir psichologines problemas. Juk kaip tampa lengva, kai tai, kas ilgą laiką trukdė, tiesiog dingsta, sukeldamas pasitenkinimą kaskart žvilgtelėjus į save veidrodyje, deginantis paplūdimyje ar maudantis baseine.

Plaukelių šalinimo lazeriu dėka taupomas Jūsų laikas. Pašalinus plaukelius lazeriu, sukeliamas ilgalaikis rezultatas, todėl nebereikia periodiškai varginti odos dažnomis skutimo ar depiliacijos procedūromis. Jums tik atrodo, kad šalindamos nepageidaujamus plaukelius, sugaištate vos kelias akimirkas. Net jei ir taip, tas akimirkas reikia kartoti kone kasdien. Negana to, po atliktos procedūros tenka „džiaugtis“ sudirgusia oda, įaugusiais plaukeliais ar net „pasigauta“ infekcija.

Lazerinės epiliacijos dėka ženkliai pagerėja odos būklė – ji nebedirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Be to, malonu žinoti, jog ši procedūra itin saugi. „Sapiegos klinikoje“ naudojami Syneron – Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro aleksandrito lazeriai reprezentuoja auksinio standarto technologijas, kurios pasižymi labai didele spindulio skvarba į plauko melaniną bei maža reabsorbcija į aplinkinius audinius. Tai leidžia užtikrinti saugią ir itin efektyvią procedūrą.

Kokiose zonose galima šalinti plaukelius?

Plaukelius lazeriu šalinti galima beveik visose kūno vietose. Moterys paprastai nori pasiekti ilgai išliekantį kojų švelnumą, atsikratyti ūselių, kasdienės priežiūros tvarkant pažastų, bikinio zonos bei kitų sričių plaukus. Įaugę plaukeliai – tai dar viena problema, kurią puikiausiai išsprendžia lazerinės epiliacijos procedūros – vos po kelių kursų galėsite tai pamiršti.

Tuo tarpu vyrai dažniausiai pageidauja plaukelius šalinti nuo kaklo, krūtinės, pažastų, nugaros ar pilvo. Be abejo, plaukelius šalinti galima ir nuo kitų sričių, tačiau yra kelios išimtys – akių vokai bei sritis aplink akies obuolį.

Kaip vyksta plaukelių šalinimas?

Pirmiausia, dermatologo konsultacijos metu, nustatomas Jūsų odos fototipas bei esama būklė. Specialistas paaiškins kaip bus atliekama plaukelių šalinimo procedūra ir kas jos metu vyks. Tuomet, depiliuojamas odos plotas švariai nuvalomas ir kai oda jau būna paruošta, specialistas lazerio spindulį vedžioja po depiliuojamą vietą. Šalinant plaukelius lazeriu naudojama speciali vėsinimo fukcija, freono dulksna, kuri užtikrina, kad procedūra būtų neskausminga, galite pajusti tik nedidelį dilgčiojimą, tačiau ši procedūra atliekama su aleksandrito lazeriu tikrai yra neskausminga.

Atsižvelgiant į depiliuojamą sritį, procedūra gali užtrukti nuo kelių minučių iki pusvalandžio. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, rekomenduojamos 6-8 procedūrų kursas, kas 4-6 savaites.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+