Plastikinės fasado dailylentės ir jų priežiūra

Fasado plokštės yra pagamintos iš PVC su tam tikrais priedais, didinančiais jų atsparumą mechaniniams ir atmosferiniams veiksniams. Dėl specialios polimerinės dangos šios plokštės yra atsparios UV spinduliuotei. Neabejotini jų pranašumai taip pat yra didelis patvarumas, greitas montavimas ir lengvas valymas. Aptarkime kitus plastikinių fasado dailylenčių privalumus ir jų priežiūros aspektus.

Kas yra išorinės fasado plokštės?

Fasadinės plokštės yra modernios dailylentės, tvirtinamos prie pastatų fasadų. Šie gaminiai atlieka dvigubą funkciją. Viena vertus, jie yra efektyvi fasado puošmena, kita vertus, saugo jį nuo besikeičiančių oro sąlygų poveikio. Tinkamai parinkta fasado plokštė taip pat gali pagerinti šilumos izoliacijos savybes ir apsaugoti pastatą nuo žalingo drėgmės poveikio. Fasado plokštės yra gera alternatyva fasadiniams tinkams, kurie nepasižymi tokiomis geromis termoizoliacinėmis savybėmis ir dažniausiai yra mažiau atsparūs nepalankioms oro sąlygoms.

Plastikinės išorinės fasado plokštės ir jų privalumai

  1. Konstrukcija ir išvaizda

Skirtingai nuo įprastų dailylenčių, plastikinės fasado plokštės gali būti labai įvairios. Populiariausi yra lakštai, kuriuose yra 3-4 apdailos eilės. Galime rinktis ne tik lentas imituojančias plokštes, bet ir tokias, kurios atrodo kaip klinkerio ar akmens imitacija. Pastarosios plokštės pagamintos iš kokybiško PVC ir kvarcinio smėlio su rišikliu. Taip sukurtos „plytos“ yra atsparios temperatūros pokyčiams, netrūkinėja ir netrupa, nerūdija ir nekeičia spalvos. Daugiau apie įvairaus tipo plastikines fasado dailylentes: stogulinija.lt

2. Montavimas

Plokštės montuojamos ant grotelių (medinių, plieninių arba PVC – priklausomai nuo gamintojo rekomendacijų), tvirtinamos prie sienos plėtimosi varžtais. Plokščių klojimas prasideda nuo apačios, atidžiai laikantis instrukcijose pateiktų rekomendacijų. Surinkimas labai paprastas – 1 kvadratiniam metrui įrengti užtrunka apie valandą. Tarp lentjuosčių galima dėti mineralinės vatos arba polistirolo izoliaciją (arba – jei tokio poreikio nėra – palikti tuščią vietą).

3. Priežiūra ir ilgaamžiškumas

Gamintojai plastikinėms fasado dailylentėms suteikia garantiją. Šio tipo gaminiai nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir yra atsparūs paviršiaus nešvarumams. Visi nešvarumai gali būti greitai pašalinti po tekančio vandens srove arba jei pažeidimas didesnis vienas elementas gali būti pakeičiamas nauju. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top