Papuošalai kaip dovana: kaip juos išrinkti?

Daugiau ar mažiau papuošalus mėgsta kiekviena moteris, todėl jie gali tapti puikia dovanos idėja tiek jaunai merginai, tiek ir mūsų mamai ar močiutei. Visgi, pasirinkimo įvairovė šiuo atveju taip pat yra neįtikėtinai plati, todėl nuspręsti, koks aksesuaras galėtų labiausiai pradžiuginti dailiosios lyties atstovę, gali būti pakankamai sudėtinga. Jei tenka susidurti su tokia dilema, pirmiausiai pradėkite nuo žemiau išvardintų patarimų.

Atkreipkite dėmesį, kokius papuošalus moteris nešioja dažniausiai

Papuošalai, kaip ir bet kuri kita dovana, yra labai unikalūs, todėl visiškai universalių pasirinkimų šiuo atveju nėra – tai reiškia, jog reikės atkreipti dėmesį, kokius aksesuarus nešioja Jums brangi moteris. Pradėkite nuo jų tipo: jei moteris nėra prasivėrusi ausų, auskarų nereikėtų svarstyti kaip varianto, o jeigu niekada nematėte jos su žiedais, tokio aksesuaro taip pat reikėtų atsisakyti (nebent jis – sužadėtuvių). Tačiau galbūt ji dažnai keičia grandinėles ar apyrankes? Tai gali tapti puikia užuomina Jūsų dovanai.

Verta atsižvelgti ir į moters amžių. Tikėtina, kad paauglėms labiau nei sagės patiks naujos spalvingos apyrankės, o brandaus amžiaus moterims labiau tiks karoliai ar netgi stilingi rožančiai. Tokios damos labiau įvertins kokybę, tuo tarpu jaunesnėms dažniau norėsis kiekybės. Visgi, tai savotiški stereotipai, tad turėtumėte pagalvoti, kam pirmenybę teikia moteris, kurią ketinate pasveikinti.

Pasirinkite medžiagą

Papuošalai gali būti gaminami iš skirtingų metalų, įvairių brangakmenių ir kitų panašių medžiagų, tad turėtumėte atkreipti dėmesį, kurioms iš jų moteris teikia pirmenybę. Kone dažniausiai yra sutinkami auksiniai ir sidabriniai papuošalai, o daugelis moterų neretai gali aiškiai įvardinti, kurie iš jų joms patinka labiausiai – tokiu atveju geriausia neeksperimentuoti ir parinkti prie visų kitų derėsiantį papuošalą. Tiesa, pasitaiko situacijų, kuomet moteris nemėgsta nei vieno iš šių metalų ir pirmenybę teikia įdomesniems papuošalams ar neįprastoms jų medžiagoms. Užduotis surasti žavingą aksesuarą dėl to tikriausiai netaps lengvesnė, tačiau tokio fakto tikrai nereikėtų ignoruoti.

Pagalvokite apie dizainą

Apsisprendus dėl tipo ir medžiagos, beliks pagalvoti apie dizainą. Pirmiausiai reikėtų pradėti nuo to, ar moteris labiau mėgsta ryškius, ar elegantiškus, minimalistinio stiliaus papuošalus. Jei sunku tai prisiminti, pagalvokite apie jos aprangą: jei ji renkasi įdomesnius, ryškiaspalvius drabužius, tikėtina, kad prie jų derinami kur kas kuklesni aksesuarai, o jeigu rūbai tamsesni, galite padovanoti ryškesnį papuošalą.

Kalbant apie konkrečius tipus, reikėtų išsiaiškinti, ar moterims labiau patinka kabantys, prie pat ausies segami auskarai, o galbūt – dideli žiedai, vadinami rinkėmis. Grandinėlės gali būti minimalistinės, su kukliu pakabuku arba labai masyvios, atkreipiančios dėmesį – panašiai kaip apyrankės ir žiedai. Vienintelis klausimas – kas dominuoja būsimosios dovanos gavėjos papuošalų dėžutėje.

Apsibrėžkite biudžetą

Ne paslaptis, jog priklausomai nuo naudojamų medžiagų, papuošalų vertė gali skirtis net keliais kartais, tad jeigu norite susiaurinti savo paieškas, iš anksto turėtumėte pagalvoti, kiek šiai dovanai ketinate išleisti. Pigesnių (tačiau nei kiek ne prastesnių) papuošalų galite paieškoti tarp sidabrinių, nerūdijančio plieno ar Swarovski kristalų dirbinių, o jei esate nusiteikę išleisti daugiau, verta pagalvoti ir apie brangakmenius. Pavyzdžiui, moterims tikrai bus sunku atsispirti deimantų grožiui. Auskarus, papuoštus jais, galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/papuosalai/auskarai/f/all/deimantas.

Atsižvelgę į šiuos patarimus, daug lengviau suprasite, koks papuošalas labiausiai pradžiugintų Jums brangią moterį. Jei apsispręsti bus ypatingai sunku, paprašykite jos geriausios draugės pagalbos – ji tikrai žinos, kokiems aksesuarams būsimoji dovanos gavėja teikia pirmenybę.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top