Net 4 mažai Lietuvoje žinomos, bet daug įspūdžių siūlančios kelionių kryptys

Sakartvelas. guliveriokeliones.lt nuotr.

Visi žinome, kad turistai iš Lietuvos myli Turkiją, Ispaniją, Egiptą bei Graikijos salas… Į čia keliauja tikrai daug mūsų šalių turistų. Tačiau kai kurios kryptys Lietuvoje yra mažiau žinomos. Taip gali būti dėl įvairių priežasčių – naujai išsivysčiusi turizmo rinka, didelis atstumas, mažas šalies dydis ir taip toliau. Šiame straipsnyje mes pristatysime jums keturias kryptis, kurias Lietuvos turistai renkasi gan retai, tačiau kurios siūlo daug įspūdžių.

Gruzija arba Sakartvelas

Ilgą laiką Sakartvelas (įprastai vadinamas Gruzija) buvo bene geidžiamiausia tautiečių kelionių kryptis, bent jau kol Lietuva nebuvo nepriklausoma. Vėliau daug kas ją pamiršo, na, o ir pati Gruzija per tą laiką labai pasikeitė. Tbilisis ir Batumis tapo didžiuliais, įspūdingais miestais, galinčiais pasiūlyti boutique tipo ir didžiųjų tinklų viešbučių komfortą, įspūdingas patirtis, žavinčius restoranus. Na, o kalnuotas Kaukazo šalies kraštovaizdis niekada nepalieka abejingų. Be to, Sakartvelo gyventojai daugelio nuomone yra svetingiausi pasaulyje…

Tunisas

Dėl to, kad Šiaurės Afrikoje visi labiausiai mėgsta Egiptą, į Tunisą keliauja mažiau turistų. Norintiems mažesnio sambrūzdžio, pamatyti unikalios architektūros, Romos imperijos laikų palikimą bei pasimėgauti puikiu aptarnavimu viešbučiuose prie jūros tikrai verta traukti į Tunisą. Ši šalis yra labai rami ir jauki atvykusiems.

Suomija

Visai netoli mūsų esanti Suomija dažnai lieka užmiršta kaip kelionių kryptis dėl to, kad daug kas apie Suomiją galvoja tik, kaip apie sostinę Helsinkį. Tačiau šis didmiestis yra tik maža dalis to, dėl ko žavi ši šiaurietiška šalis. Iš tiesų visas jos gamtos grožis slypi šiaurinėje ir vidurinėje šalies dalyse, kur gausu miškų, ežerų ir atokių kampelių. Suomijoje galima ne tik romantiškai, žiemiškai praleisti laiką porai, bet ir šeimoms su mažais vaikais aplankyti Laplandiją, Kalėdų senelio tėvynę.

Mauricijus

Visi žino Maldyvus, vis daugiau žmonių žino ir apie Seišelių salas. Tačiau Mauricijus išlieka didele egzotika, nors siūlo ne ką mažiau įspūdingą aplinką, o tam tikrais aspektais ir dar daugiau už anksčiau įvardintas kryptis.

Mauricijaus salynas yra nykštukinė valstybė Indijos vandenyne. Nepaisant mažo dydžio, Mauricijuje labai daug įvairios kultūros ir gamtos grožybių. Jeigu Maldyvai daugiausiai yra pavienės ir po vandenyną pabirusios, tik turistams skirtos salos, tai Mauricijus gali pasiūlyti ir džiungles, ir kalnus, ir daugiau nardymo pramogų. Tiems, kurie trokšta egzotikos, Mauricijų rinktis labiau nei verta.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top