Makiažo valikliai – kaip išsirinkti ir kaip naudoti?

Free Woman Portrait photo and picture

Makiažo valikliai reikalingi kiekvienai merginai ir moteriai, kuri renkasi bent minimalų makiažą. Na, o, kaip tokio pobūdžio priemonę išsirinkti, ir, kaip naudoti, aptarsime jau netrukus.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis makiažo valiklį?

Vienas svarbiausių dalykų, kurį turite įvertinti, kai renkatės tokią priemonę, yra jos paskirtis. Šiandien galime rasti ypač įvairioms veido zonoms skirtų makiažo valiklių: valiklių, kurie skirtų akių makiažui pašalinti; valiklių skirtų akių ir lūpų makiažo šalinimui, o taip pat ir makiažo valiklių, kurie yra skirti visam veidui.

Taip pat reikėtų atsakingai įvertinti, kokių sudedamųjų dalių yra gaminyje, kadangi kai kurios iš jų gali ypač puikiai puoselėti mūsų odą. Pavyzdžiui, jeigu valiklis papildomai bus praturtintas drėkinančiomis sudedamosios dalimis, tai bus ne tik pašalintas makiažas, bet ir taip pat – drėkinama oda, o tai padės išsaugoti jos jaunystę, suteiks glotnumo ir lygumo.

Taip pat atsakingai įvertinkite ir priemonės talpą: jeigu makiažu puošiatės kiekvieną dieną, tai iš karto verta įsigyti didesnės talpos, pavyzdžiui, 400 ml buteliuką, taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų. 

Na, o tuo atveju, jeigu jūs nešiojate kontaktinius lęšius, tuomet rinkitės tik tokią priemonę, kuri ir būtų skirta asmenims, nešiojantiems kontaktinius lęšius. 

Jeigu norite šią priemonę įsigyti ypač greitai, o taip pat – pamiršti ką reiškia varginantis stovėjimas eilėje, tai būtinai išbandykite pirkimą internetu. 

Kaip naudoti šią priemonę?

Svarbu priminti, kad makiažo valiklis turi būti naudojamas laikantis tam tikrų taisyklių. Pirmiausia nusiimkite papuošalus ir akinius, o po to – nusiplaukite rankas vandeniu ir muilu. Sudrėkinkite vatos diskelį ir maždaug pusę minutės palaikykite prispaudę prie odos, o vėliau – valykite švelniais sukamaisiais judesiais. Jeigu naudojate skirtingus valiklius, tuomet pirmiausia naudokite valiklį, kuris yra skirtas akių zonai, o po to – valiklį, skirtą veidui. Na, ir, žinoma, po to nuplaukite veidą vandeniu ir naudokite kitas grožio priemonės (pagal poreikį). 

Jei norite turėti sveiką ir gražią odą, tai ypač svarbu kokybiškai nuvalyti makiažą. Na, o ši priemonė padės jums tai padaryti. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top