„Magrės baldai“ Klaipėdoje – stilingiems namams

Siekiant sukurti stilingus namus, dažniausiai reikia pakankamai daug laiko ir pastangų. Idėjų, kaip įsirengti ir dekoruoti interjerą šiais laikais tikrai gausu. Kiekvienais metais vyrauja vis naujos tendencijos, tačiau tai, kas madinga dabar, nebūtinai bus madinga po metų. Todėl verta investuoti į tai, kas patikima ir patikrinta laiko. Būtent tokie yra „Magrės baldų“ gaminiai, kuriuos galima rasti net keliuose Klaipėdoje esančiuose salonuose.

Ilgametė patirtis – patikimumo garantas

Jau daugiau nei 24 metų patirtį sukaupusi „Magrės baldų“ komanda gali pasiūlyti skirtingus vartotojų poreikius atitinkančius gaminius. Per ilgą laikotarpį juos spėjo išbandyti ir pamėgti daugybė žmonių. Lietuviškų baldų gamyboje naudojamos kruopščiai atrinktos medžiagos, kurios pasižymi puikiomis estetinėmis ir funkcinėmis savybėmis.

Vieną naujausių „Magrės baldų“ parduotuvių galima rasti Klaipėdoje, Dubysos g. 19 esančiame interjero ir baldų centre „Deco“. Čia pristatomi populiariausi minkšti baldai, taip pat svetainei skirti staliukai, miegamojo lovos ir kiti gaminiai. Salone galima patogiai apžiūrėti ir išmėginti dominančius baldus.

Kita firminė parduotuvė įsikūrusi Klaipėdoje, Baltijos pr. 10 esančiame „Nemuno baldų“ centre. Čia taip pat gausu skirtingoms namų erdvėms (svetainei, miegamajam, vaikų kambariui) skirtų gaminių. Salone dirbantys konsultantai pasiruošę supažindinti su plačiu asortimentu ir išskirtinio dėmesio vertomis lietuviškų baldų savybėmis.

Patrauklus dizainas ir funkcijų gausa

Daugelis kurdami savo namų interjerą siekia nepriekaištingo rezultato. Norint jį užtikrinti, svarbi tiek estetika, tiek funkcionalumas. „Magrės baldų“ produkcijai būdingos abi šios savybės. Plačiame asortimente galima rasti skirtingo dizaino, pavyzdžiui, klasikinio, modernaus ar retro, gaminių. Derinant tos pačios arba skirtingų kolekcijų baldus, lengva sukurti stilingai atrodantį interjerą.

Be to, atsižvelgiant į individualų skonį ir kambario įvaizdį, galima pasirinkti norimą minkštų baldų apmušalą, kojeles, porankius ar kitas apdailos detales. Modifikacijų gausa leidžia laisvai eksperimentuoti ir išgauti asmeniškai patraukliausią variantą.

Patogi kasdienybė neatsiejama nuo funkcionalumo, kuris vis labiau akcentuojamas interjere. „Magrės baldų“ gaminiuose jis atsiskleidžia pačiais įvairiausias būdais. Pavyzdžiui, sofos lovos turi išskleidžiamą miego mechanizmą, kuris gali būti pritaikytas dažnam arba retam naudojimui. Pasirinkimas priklauso tik nuo asmeninių jūsų poreikių.

Tiek sofos, tiek minkšti kampai, tiek miegamojo lovos taip pat gali turėti patalynės dėžes. Jose itin patogu susidėti rečiau naudojamus daiktus. Specialios ventiliacinės ertmės užtikrina gerą oro cirkuliaciją. Todėl dėžėse nesikaupia drėgmė ir jose laikomi daiktai išlieka gaivūs.

Dar vienas privalumas, kurį gali turėti miegamojo lovos arba minkšti kampai, yra USB įkrovimo jungtys. Jos leidžia nebesijaudinti dėl baigiančio išsikrauti telefono ar kito mobiliojo įrenginio. Todėl galima netrukdomai mėgautis komfortišku poilsiu.

Gyvenate Klaipėdoje ar netoli jos ir planuojate atnaujinti savo namų interjerą? Tokiu atveju verta apsilankyti „Magrės baldų“ salonuose, kuriuose galite rasti daug stilingų baldų ir interjero detalių.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+