Kaip naudoti tofu kraiką?

Šiandien kraiko pasirinkimas yra iš tiesų nemažas, pavyzdžiui, galima rinktis augalinį, iš smėlio, bentonito ar silikoninį. Populiarėjantis pasirinkimas katėms – tofu kraikas, kuris daugelį kraiko rūšių lenkia savo naudingomis savybėmis. Jeigu svarstote ir jūs išbandyti tofu kraiką savo katei, trumpai apžvelgsime pagrindinius jo privalumus ir aptarsime kaip tinkamai jį naudoti.

Kas yra tofu kraikas?

Šio tipo kraikas dažniausiai yra gaminamas iš žirnių ląstelienos ir yra 100 proc. natūralus. Jo sudėtyje nėra sintetinių medžiagų, todėl yra visiškai saugus naudoti. Tiesa, kartais tofu kraikas katėms gali  būti aromatizuotas, tačiau tam pasiekti naudojami natūralūs priedai. Pavyzdžiui, jis gali būti su žalios arbatos ekstraktu, levandų, persikų bei kitokiu aromatu. Šis kraikas yra ekologiškas sprendimas, kuris tausoja gamtą.

Jis gana greitai sugeria drėgmę, per kelias sekundes neutralizuoja kvapą ir yra švelnus kačių pėdutėms. Tofu kraikas sušoka į grumstelius, kuriuos semtuvėliu yra lengva pašalinti. Tai puiki alternatyva alergiškoms katėms ir žmonėms, turintiems kvėpavimo sutrikimų. Dėl jame esančių natūralių medžiagų, jis lengvai suyra, todėl galima supilti į tualetą.

Kokie yra pagrindiniai tofu kraiko privalumai?

Tofu kraikas išties gali būti tinkamas pasirinkimas jūsų katei, nes jis pasižymi šiais privalumais:

  • efektyviai sugeria drėgmę;
  • greitai neutralizuoja kvapą;
  • nelimpa prie pėdučių, todėl kraiko gabaliukai nepasklinda po namus;
  • tinka alergiškoms katėms;
  • švelnus katės pėdutėms;
  • draugiškas aplinkai sprendimas;
  • lengva valyti ir naudoti;
  • taupiai naudojasi.

Taigi, galima teigti, jog šį kraiką išbandyti tikrai verta. Jeigu norite jį įsigyti, tai galite padaryti artimiausioje fizinėje gyvūnų prekių parduotuvėje arba internetu.

Tofu kraikas – kaip tinkamai jį naudoti?

Tofu kraiką yra kur kas lengviau naudoti nei įprastą. Įdomu nuo ko reikia pradėti? Viskas ką jums reikia padaryti, tai į katės dėžutę pripilti ne mažiau kaip 3 cm kraiko sluoksnį ir jį tolygiai išsklaidyti. Kai katė pasinaudoja tualetu, kraikas sušoka – jį galima surinkti specialiu semtuvėliu. Šį kraiką rekomenduojama papildyti keletą kartų per mėnesį, priklausomai nuo poreikio. Tačiau, jeigu iš dėžutės pradėjo sklisti nemalonus kvapas, rekomenduojama jos visą turinį pakeisti nauju, prieš tai gerai išvalius pačią dėžutę.  Tofu kraiką reikėtų laikyti sausoje vietoje, sandariai uždarytą.

Verta paminėti, jog jeigu jūsų katė yra suaugusi ir prieš tai naudojote kitos rūšies kraiką, jai gali reikėti duoti laiko priprasti prie naujojo. Tačiau dėl jūsų katei tinkamiausio kraiko pasirinkimo galite pasikonsultuoti su veterinaru, kuris mielai jums padės. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top