Kaip išsirinkti tinkamą langų dekorą naujiems namams?

Turbūt daugelis sutiks, kad įsirengdami naujuose namuose daugiausia dėmesio skiriame baldams ir buitinei technikai. Be abejo, šiais interjero elementais būtina pasirūpinti dar prieš atsikraustant, tačiau ne mažiau svarbu ir dekoratyvios detalės, kurios namams suteikia jaukumo bei individualumo. Būtent todėl svarbu pakankamai dėmesio skirti ir renkantis užuolaidas bei kitus langų uždangalus – jie saugo jūsų asmeninę erdvę bei puošia namus.

Daugiausia dėmesio skirkite kokybei

Suprantama, renkantis užuolaidas ar kitus langų uždangalus naujam šeimos būstui pirmiausia norisi apžiūrėti tuos, kurių spalvos labiausiai tinka jūsų įsivaizduojamam interjerui ir namuose kuriamam stiliui. Vis dėlto, atsirinkus bent keletą galimų variantų, dėmesį derėtų nukreipti į kokybę. Tai itin svarbu ieškantiems ilgaamžių ir tvarių sprendimų, nes pigias, iš prastų medžiagų gaminamas užuolaidas, roletus ar žaliuzes gali tekti keisti jau po keleto metų. Nepatvarus audinys praranda savo formą, o medžiagai nepritaikyti dažai greitai išblunka, tad tenka ieškoti naujų langų dekoro elementų. Aukštos kokybės užuolaidų verčiau ieškokite specializuotose parduotuvėse. Čia siūlomas asortimentas tikrai atitiks jūsų lūkesčius, be to, iškilus klausimų jums iškart padės patyrę konsultantai. Tiesa, tokiuose salonuose pirkėjai dažnai susiduria su kiek aukštesnėmis kainomis, tad verta iš anksto pasidomėti finansavimo galimybėmis Unija.lt tinklalapyje.

Išsirinkite tinkamo tipo langų dekorą

Renkantis langų dekorą ne mažiau svarbu ir tinkamo tipo pasirinkimas. Ne paslaptis, kad užuolaidų, romanečių, žaliuzių ir roletų pasirinkimas yra išties gausus, tad kaip nesuklysti priimant svarbų naujų namų interjero sprendimą? Atsižvelkite, į kurias puses orientuoti jūsų namų langai ir kiek saulės pro ją patenka. Jei vargina pro pietinius langus visą vasarą spiginanti saulė ir nuolatinis karštis, rinkitės tamsesnio audinio, neperšviečiamus roletus, kurie sumažins spindulių, patenkančių į namus, srautą bei neleis orui kambaryje stipriai įkaisti. Tiesa, tokioje situacijoje puikiai tiks ir žaliuzės, kurias galėsite reguliuoti pagal šviesos ir šilumos poreikį. Savo ruožtu, romanetės ir užuolaidos – labiau dekoratyvus, o ne funkcionalus kambario akcentas. Tiesa, naktinės užuolaidos ne ką mažiau padės užtikrinti tamsą kambaryje poilsio metu, tačiau šie langų uždangalai suteikia daugiau rafinuotumo ir elegancijos, tad jei norite ir praktiško, ir stilingo sprendimo – derinkite uždangalus tarpusavyje. Pavyzdžiui, papildę užuolaidų komplektą roletais, tikrai galėsite užtikrinti ramų bei gatvės šviesos netrikdomą miegą.

Įvertinkite ir galimus pokyčius  

Planuodami naujo būsto interjerą turėkite omenyje ir tai, kad laikui bėgant gali atsirasti poreikis pakeisti kai kuriuos baldus ar net visiškai perdaryti kambarius, jei suplanuosite atlikti viso būsto remontą. Keičiantis poreikiams, tikėtina, pakis ir interjero spalvos, tad teks keisti ir senąjį dekorą. Tad dar prieš įsigydami užuolaidas, romanetes, žaliuzes ar kitus langų uždangalus, pasidomėkite jų tvirtinimo būdais. Gali būti, kad ne visi tvirtinimo elementai bus tinkami jūsų namams, tad verčiau ieškoti sprendimo, kurį bus lengva įgyvendinti. Jei matote, kad gali tekti ilgai laukti užsakomų detalių ar vėliau keičiant langų dekorą kils papildomų problemų, apsvarstykite kitus galimus sprendimus. Atminkite – interjero puošmenos elementų tvirtinimas ir jų kabinimas neturėtų tapti vienu didžiausių remonto iššūkiu.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+