Interneto svetainė, kuri parduoda – kaip tokią susikurti?

Šiandien galite rasti begalę mokymų bei kūrybiškų sprendimų, kurie turėtų padėti generuoti didesnį e. prekybos pelną. Vis dėlto, ekspertai ragina nepamiršti pagrindo, be kurio ilgalaikius rezultatus pasiekti sunku, o gal net neįmanoma. Susipažinkite su 5 esminiais žingsniais, nuo kurių turėtų prasidėti kiekvienos efektyviai pardavimus generuojančios interneto svetainės kelias. Taigi, nuo ko pradėti?

1) Užtikrinkite pajėgią ir saugią virtualią aplinką

Tie, kurie nori padidinti pardavimus, turi pasirūpinti saugia ir atitinkamą srautą kokybiškai palaikančia aplinka. Kitaip tariant – pradėkite nuo poreikius ir lūkesčius išpildančio serverio. Ilgus metus serverių nuoma Lietuvojeir kitose šalyse besirūpinanti „Rackray“ komanda siūlo kritiškai įvertinti šiuos aspektus:

 • interneto svetainės generuojamą srautą;
 • reikalingų išteklių kiekį;
 • vystomo verslo mastą;
 • reikalingą renkamų duomenų saugumo lygį.

Jei tai tik pradžia, tikėtina, kad pakaks virtualaus, debesų kompiuterijai pritaikyto serverio. Ir, priešingai, jei projektas įgavo pagreitį ir skaitmeninės rinkodaros metu renkate vartotojų duomenis, verčiau iškart investuoti į dedikuotuosius (fizinius) serverius. Šie, priklausomai nuo paslaugos plano, idealiai išpildo didelio masto projektams aktualius reikalavimus.

Pasirinkę per silpną serverį, rizikuojate prarasti pasiekiamumą, patikimumą, o galiausiai – vertę. Taigi, norintiems pardavimų būtina pasirūpinti visaverčiu techniniu pamatu.

2) Įsitikinkite, ar pritaikote savo pardavimų „piltuvėlį“

Kai pasirinkote aktualų serverį, reikėtų pagalvoti apie tai, ar tikrai gerai pritaikote pardavimų „piltuvėlį“. Ar žinojote, kad prieš realų pardavimą yra visa grandinė iki jo atvedančių žingsnių? Lygiai taip pat kaip ir fizinėje, virtualioje erdvėje pardavimas retai įvyksta iškart. Galima išskirti 5 esminius pardavimo kelionės žingsnius:

 1. žinomumo didinimas;
 2. susidomėjimo išlaikymas;
 3. informavimas;
 4. pagalba priimant sprendimą;
 5. pirkimas.

Virtuali erdvė sukuria nemažai iššūkių, tačiau tuo pat metu suteikia daug originalių pirkėjo sudominimo, informavimo ir kitų procesų įgyvendinimo būdų. Nepakanka vien tik turėti pasiūlą, papasakokite, kodėl jūsų prekė turėtų būti paklausi. Tam puikiai tiks tinklaraščio įrašai, vaizdo filmukai ir kiti sumanūs metodai.

3) Išgryninkite vertės pirkėjui pasiūlymą

Ne be reikalo vis minima konkurencinga e. prekybos rinka. Vis dėlto, kiekviena kokybiška prekė turi savo pirkėją. Ko gero, norint padidinti pardavimus, gebėjimas iškomunikuoti unikalią vertę tapo svarbesnis už pačią prekę. Ar pastebėjote, kaip per pastarąjį dešimtmetį pasikeitė prekės ženklo rinkodara? Šiandien viskas sukasi ne apie prekę, bet apie savitą gyvenimo būdo filosofiją. Pagalvokite, kuo vertingas būtent jūsų siūlomas produktas.

 

4) Investuokite į vartotojo patirties (UX) gerinimą

Dar vienas kertinis efektyviai pardavimus generuojančios interneto svetainės bruožas – vartotojo patirties (UX) lūkesčius išpildantis dizainas. Jei galiausiai pirkti atkeliavusiems lankytojams bus nepatogu naršyti, tikėtina, prekė ar produktas taip ir neatsidurs krepšelyje. Keli vartotojui draugiško, o kartu ir parduodančio dizaino niuansai:

 • patogus ir paprastas valdymas;
 • aiški struktūra;
 • logiškas informacijos išdėstymas;
 • įtraukiantis turinys;
 • apgalvoti veiksmo mygtukai.

Kalbant apie draugišką dizainą, svarbu ne didelės finansinės investicijos, bet gerai apgalvotam turiniui skiriamas laikas. Norite geresnių pardavimų? Jei jūsų produktas nėra vienintelis rinkoje, ši dalis – neišvengiama.

5) Paieškos užklausas atitinkantis, optimizuotas turinys

Turite saugią techninę bazę, išgryninote visą pardavimo kelionę ir interneto svetainės struktūrą? Šaunu, tuomet laikas patobulinti esamą ir investuoti į srautą generuojantį naują turinį. Ne paslaptis – jei jūsų nebus bent jau pirmajame paieškos sistemos puslapyje, greičiausiai nebusir didelės dalies potencialių pirkėjų akiratyje. Taigi, nenuvertinkite paieškos sistemoms optimizuoto turinio galios.

Verslams persikėlus į interneto platybes, pardavimo procesas tapo sudėtiniu, kūrybišku ir nuolatinių pastangų reikalaujančiu projektu. Saugumas, sparta, apgalvoti pardavimo žingsniai ir kuriama pridėtinė vertė – tai nebe pasirinkimai, o vienas nuo kito neatsiejamos dedamosios. Panašu, laikas leistis į modernios interneto svetainės kūrimo kelionę.

Rekomenduojame: Facebook reklamos paslaugos Be Reklamos Negerai

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top