„Groward Group“ elevatoriai laukia Lietuvos ūkininkų grūdų

Grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė

Žemės ūkio įmonių grupė „Groward Group“ kviečia ūkininkus priduoti grūdus Vievio ir Ukmergės elevatoriuose. Susiklosčius nepalankiai geopolitinei situacijai pasaulyje yra ypač svarbu užtikrinti reikiamą kiekį grūdų, pašarų gamybai.

Groward group yra viena didžiausių paukštininkystės įmonių Lietuvoje, auginanti 1,5 milijono vištų dedeklių, kurios užtikrina kiaušinių tiekimą Lietuvos rinkai, taigi norint turėti nenutrūkstamą aprūpinimo kiaušiniais grandinę, reikalingos kelios dešimtys tūkstančių tonų grūdų: kviečių, kvietrugių, miežių, žirnių, pupų.

Profesionali „Groward Group“ komanda suprasdama koks svarbus yra laikas žemdirbiams grūdų sezono metu, stengiasi, kad derliaus priėmimo procesas būtų sklandus ir greitas. Šiam tikslui pasiekti ženkliai didinamas darbuotojų skaičius, optimizuojami darbo procesai. Kompiuterizuotų sistemų pagalba stebime kiek laiko ūkininkai užtrunka pridavimo punktuose, stengiamės nuolat tobulinti procesus, todėl įrengėme naują šviesoforų bei svarstyklių sistemą, kuri leidžia dar pagreitinti grūdų priėmimą, išvengti eilių, tokiu būdu taupant brangų ūkininkų laiką javapjūtės metu.

„Groward Group“ elevatoriai superka visų klasių kviečius, kvietrugius, žirnius, pupas, avižas ir miežius. Bendrovė taip pat superka ir ekologiškus grūdus, kuriuos eksportuoja į užsienį.

„Groward Group“ grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė pabrėžia, jog kaip ir kasmet visus grūdus įmonė pirks tik iš Lietuvos ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. „Mums svarbus kiekvienas ūkininkas – ar jis atveža 5 ar 100 tonų: mes rūpinamės, kad ši partnerystė būtų naudinga, patogi bei ilgalaikė. Analizuojame savo darbą, atsižvelgiame į ūkininkų pastebėjimus ir visada ieškome būdų, kaip dar pagerinti darbų organizavimą bei ūkininkus aptarnauti jiems patogiausiu būdu“, – sako E. Liukumaitė.

Imamasi visų priemonių, kurios gali pagreitinti grūdų pridavimo procesą – grūdų elevatoriai vasarą dirba visu pajėgumu. Ūkininkų patogumui, javapjūtės metu dirbame nestandartinėmis valandomis, jeigu yra tinkamos salygos derliaus nuėmimui, priėmimo valandos yra ilginamos tiek, kiek reikia, jei matome, jog ūkininkai ilgai kula, dirbame ilgiau ir visuomet laukiame jų atvykstant. Galime sakyti, kad derinamės prie ūkininkų ir dirbame pagal poreikį.

Grūdus gali paimti tiesiai iš ūkio

Kaip ir kasmet, šį sezoną ūkininkai taip pat galės pasinaudoti ir įmonės siūloma grūdų paėmimo iš sutartos vietos, bet kurioje Lietuvos dalyje, paslauga. Tiesa, kadangi grūdovežio talpa yra 24 tonos, ši paslauga naudingesnė stambesniems ūkininkams, kurie nori priduoti būtent tokį kiekį ar didesnį.

Grūdų kokybė punktuose įvertinama sertifikuotų modernių įrenginių pagalba, laboratorija patikimai ir operatyviai nustato atvežtų kultūrų kokybę pagal Lietuvoje galiojančius LST standartus. Atliekame valymo, džiovinimo paslaugas ir sandėliuojame kaip žaliavą pašarų gamybai.

Įmonių grupės elevatoriai superka produkciją žemdirbiams patrauklia kaina, nuolatos stebime pokyčius rinkoje, todėl kainos gali keistis net keletą kartų per dieną, priklausomai netgi nuo oro sąlygų ar priduodamo didesnio grūdų kiekio. Visuomet stengiamės užtikrinti geriausią kainą, bei esant poreikiui, atlikti mokėjimą už grūdus ir per itin trumpą laiką – 5 d. d. Naujausias grūdų kainas galima rasti el. puslapyje www.groward.eu, prie elevatorių įvažiavimo vartų ar sužinoti paskambinus el. puslapyje paskelbtais kontaktais.

„Groward Group“ Grūdų verslo vadovė E. Liukumaitė primena, jog įmonė specializuojasi ir ekologiškų grūdų supirkime. Ekologiški grūdai perkami įmonės elevatoriuose arba tiesiai iš ūkininko kiemo. „Jei ūkininkai turi sąlygas paruošti grūdus iki bazinių rodiklių, t. y. juos išvalyti, išdžiovinti ir sandėliuoti savo patalpose ilgesnį laiką, mūsų transportas gali atvažiuoti tiesiai į ūkį ir paimti visą derlių.

Dirbame pagal Ekoagros ir GMP+ (gerosios gamybos praktikos) tarptautinius sertifikatus, bendradarbiaujame su ekologiškų grūdų supirkėjais visoje Europos Sąjungoje, todėl turime visas sąlygas padėti Lietuvos ūkininkui rasti tinkamiausią pirkėją, pagal jo keliamus maistinių, cheminių ir fizikinių parametrų reikalavimus užaugintoms kultūroms. Atvykęs vadybininkas užpildo dokumentus, palaidi grūdai sukraunami į sunkvežimį ir išvyksta tiesiai į užsienį“, – pasakoja Grūdų verslo vadovė ir pabrėžia, jog tokių grūdų supirkimo kaina yra didesnė, tad ir naudos ūkininkai gauna daugiau.

Kviečiame Lietuvos ūkininkus bendradarbiauti ir užtikrinti lietuviškos produkcijos tiekimo grandinę kartu!

Kontaktai:

Grūdų supirkimo vadybininkė Brigita Lebedytė 8-694-32276
Grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė 8-626-28522

Užs. Nr. 77.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top