Gėlės į namus. Kodėl kartais nepavyksta pristatyti?

Gėlės į namus - vis populiarėjanti paslauga.

Gėlės į namus yra labai patraukli paslauga, kuria naudojasi vis daugiau žmonių. Jeigu anksčiau tai buvo geras pasirinkimas gyvenantiems užsienyje, kurie norėjo pasveikinti savo artimus žmones, tai šiuo metu paslauga naudojasi ir tie, kurie gyvena visai greta. Tiesiog tai kur kas patrauklesnis gėlių įteikimo būdas, juolab, naudojantis internetu – paprasta palyginti kainas bei puokštes. Pristatymo paslaugas teikia ne vienas floristikos salonas, tačiau labiausiai giriamas – geliufeja.lt. Kainos – patrauklios, o pasirinkimas yra labai platus.

Gėlės – laukiamos

Nors pasitaiko tokių atvejų, kai gėlės į namus nėra pristatomos, kai klientai nelieka patenkinti paslaugomis, tačiau dažniausiai gėlės priimamos labai nuoširdžiai, tikrai su šypsena ir sukėlus tik pačias gražiausias emocijas. Žinoma, labai svarbu, kad paslaugą užsakantis asmuo pasirinktų tinkamą laiką ir vietą, kad gavėjas būtų ten, kur reikia. Tokiu atveju viskas eisis sklandžiai.

Ne visada nori priimti gėles?

Kurjeriai tikina, kad dažniausiai su nesvetingais priėmėjai susiduriama tuomet, kai reikia pristatyti gėles vyresnio amžiaus asmenims. Tokiu atveju atsiranda įvairios baimės, kadangi atvykus kiek labiau vakarop (kadangi taip užsako puokštes užsakytojas) – žmonės nenori įsileisti į namus, kadangi baiminasi, kad tai gali būti vagys.

Gėlės į namus.

Dažnai net ir įmonės rekvizitus parodžius bei kitus aspektus, kurie įrodo legitimumą – kurjeriai lieka už durų. Gerai, kad žmonės saugosi, tačiau tokiu atveju užsakytojas turi pasirūpinti, kad gavėjas lauktų, o ne priešiškai sutiktų kurjerį su mielomis dovanomis.

Nėra nieko namuose

Kita gėlių nepristatymo priežastis yra tuomet, kai kurjeris nieko neranda namuose. Pasikartosime, kad užsakant paslaugą labai svarbu, jog asmuo būtų namuose. Žinoma, norisi, kad tai būtų staigmena, tad daugelis užsakytojų nesako artimam žmogui, kad jis lauktų gėlių. Tačiau bent jau kažkokiais kitais būdais įmanoma sutarti, kad viskas vyktų pagal planą. Juk negavus gėlių puokštės – vėliau žmogus labai nusimins.

Nenoriu gauti gėlių!

Galiausiai, gėlės gali būti nepriimamos ir tokiu atveju, kai jas siunčia asmuo iš kurio to nesitikima. Dažniausiai tai būna atsiprašymo gėlės, kurios kelia nemalonius jausmus.

Geliufeja.lt
Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+