Imasi tokių darbų, kurie telkia ir vienija žmones

Rimas Stepaitis: „Esu labai laimingas, kad pati didžiausia mano veiklos palaikytoja, patarėja ir pabarėja yra mano dešimtmetė dukrytė Estela.“

Mažai rasime Širvintose gyventojų, kurie nepažinotų širvintiškio Rimo Stepaičio. Ir ne tik Širvintose Rimas žinomas kaip puikus ir išradingas renginių vedėjas. Vertina jį ir kviečiasi į šventes ir atokesnių rajonų gyventojai. Žinomas jis ir Utenoje, ir Visagine, ir Zarasuose, ir sostinėje. Jeigu kas nors kartą dalyvavo Rimo vedamose šeimos šventėse, būtinai pasiūlo tokį vedėją ir savo draugams. O kur dar sporto renginiai, varžybos, spartakiados, pusfinaliai ir finalai, darbas Savivaldybės taryboje.

-Daugiau nei 20 metų vedu įvairius renginius. Rodos, patirtis solidi, bet turiu prisipažinti, kad kaskart jaudinuosi, visada noriu, kad būtų kuo geriau, kad šventės dalyviai būtų patenkinti ir patirtų kuo daugiau teigiamų emocijų.  Švenčių sėkmė labai daug priklauso ir nuo publikos, ir nuo jų nusiteikimo, bet tikrai ne nuo žmonių kiekio. 

Visada žvaliai atrodantis Rimas yra nuolat apsuptas jaunų žmonių. Galima teigti, jog jam tikrai artimi jaunimo rūpesčiai. Pašnekovo teigimu, šiuolaikinis jaunimas yra labai spalvingas. Rimas pastebi, jog Širvintų jaunimas nesugadintas didmiesčių kultūros, yra mandagus bei kultūringas, kuo toliau, tuo labiau darosi sportiškas, o tai pašnekovui vis labiau patinka.

Rimas Stepaitis patikino, kad Širvintos Lietuvoje žinomos kaip sportuojantis miestas. Čia daug įvairaus amžiaus sporto entuziastų. Svarių pergalių yra pasiekę ne tik miesto mokyklų vaikai ir jaunuoliai, bet ir sporto veteranai.

-Karantinas – tikras parazitas, – juokavo Rimas. – Karantinas sugriovė visą gyvenimo ritmą. Bet būta ir gražių dalykų: per karantiną keliskart apvažiavau visą rajoną, aplankiau visas rajono bažnyčias, labai daug apie jas sužinojau. Apėjau daug miškų bei miškelių, peržiūrėjau daug dokumentinių filmų. Rajono merės Živilės Pinskuvienės pakviestas, ėmiausi savanorystės, rajono gyventojams dalijau saugos nuo koronaviruso priemones. Esu labai laimingas, kad pati didžiausia mano veiklos palaikytoja, patarėja ir pabarėja yra mano dešimtmetė dukrytė Estela. Labai ją myliu. Ji puiki plaukikė, jau laimėjusi ne vieną aukso medalį.

Pasidomėjus, kaip Rimas vertina širvintiškio akiai ir ausiai nelabai įprastus projektus (filmų peržiūras pliaže, šokius daugiabučių kiemuose ir kitokias atrakcijas), pašnekovas, remdamasis savo patirtimi, atsakė:

-Visokių žmonių yra: vieni tai vertina ir džiaugiasi, o kitiems visada bus kas nors blogai, o ypač tiems, kurie niekada nieko nėra padarę. Duočiau dabar kuriam nors milijoną, vis tiek būtų blogai, sakytų, kad sau tai daugiau turbūt pasilikau. Iš draugų girdėjau, kad kino seansas patiko. Daugiau galiu pasakyti apie diskotekas, kurias pats vedžiau daugiabučių kiemuose. Nuvykęs į pirmąjį kiemą Kalnalaukio gatvėje ir pradėjęs statyti aparatūrą, pagalvojau, kad šoksiu vienas. Nuogąstavimai nepasitvirtino: prasidėjus diskotekai, atsidarė langai, balkonai, tada aš pajutau euforiją, nes šoko tėvai su vaikais, nustebino, kad prisijungė ir vyresnio amžiaus žmonių. Diskotekos po langais dalyviai pasirodė esą labai geraširžiai ir altruistiškai nusiteikę žmonės: atnešė kibinų, torto, šokoladų. Pasimečiau matydamas tokį šiltą priėmimą. Nuvykęs į Upelio gatvėje esantį daugiabučių kiemą, pamačiau, kad gyventojai laukė diskotekos. Žmonės linksminosi ne tik atvėrę langus ir balkonus, bet netgi išėjo laukan šokti, aišku, laikėsi atstumo. Viskas tikrai ėjosi puikiai, gyventojai siuntė sveikinimus ir linkėjimus artimiesiems, prašė perduoti patikusią dainą. Visko net nespėjau perduoti, kai atvažiavo policija. Pasirodo, kažkam sutrukdė 60 minučių trukmės diskoteka. Aišku, šiek tiek nuotaika nublanko, bet, pabaigus diskoteką ir išgirdus AČIŪ, pamačius languose tokius užrašus, supratau, kad darau gerą darbą ir žmonės tai labai vertina. 

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Visą straipsnį skaitykite balandžio 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.3 (10 įvert.)

5 Atsakymai į “Imasi tokių darbų, kurie telkia ir vienija žmones”

 1. Puriena parašė:

  Labai populiarus zmogus ir labai gerbiamas.

 2. skaitytoja parašė:

  Visapusiska asmenybe, tikrai vertas geru žodžių.

 3. Valdas parašė:

  Geras tėvas, geras žmogus ir draugas.

 4. klementina parašė:

  Va cia tai tarybos narys, tikras, butinai balsuosiu. O ne taip kaip ten tas, kur po statybas be maskes laksto.

 5. laima parašė:

  Šaunuolis.

Comments are closed.

scroll to top
+