GAUDYKLĖS – EFEKTYVIAI KOVAI SU ERZINANČIAIS VABZDŽIAIS

Jau visai greitai kiekvienuose namuose, terasose ir kt. patalpose prasidės amžina kova su vabzdžiais, kurie yra neatsiejami šiltojo sezonai palydovai. Siekiant, kad ši kova būtų efektyvi ir baigtųsi namų savininkų pergale, yra būtinos patikimos ir efektyvios priemonės, kokiomis būtent ir yra vabzdžių gaudyklės.

Vabzdžių gaudyklių tipai

Vabzdžių gaudyklių rinkoje iš tiesų yra daug ir įvairių. Vis dėlto, norint efektyvios priemonės, rekomenduojama rinktis pakabinamas vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova, vabzdžių gaudykles su lipnia juosta arba vabzdžių gaudykles su ventiliatoriumi. Pažymėtina, kad šiuo metu Van2o nuo uodų ir musių siūlomos vabzdžių gaudyklės yra tikra revoliucija kovos su musėmis, uodais ir kitais vabzdžiais srityje.

Kokiomis savybėmis pasižymi vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova?

Lauke ir uždarose patalpose naudojamos vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova yra masyvesnė, kovai su vabzdžiais skirta priemonė. Ultravioletinės lempos, esančios tokiuose prietaisuose, skiriasi savo galia, veikimo plotu bei laiku, taip pat gamybos medžiagomis. Norint įsigyti geriausiai poreikius atitinkančią būtent tokio tipo vabzdžių gaudyklę, į minėtus kriterijus reikėtų atsižvelgti. Vabzdžių gaudyklės su elektros iškrova taip pat nėra reiklios priežiūrai, jas labai paprasta išvalyti. Jos lengvai pritaikomos tiek erdviose, tiek nedidelėse erdvėse.

Kokiomis savybėmis pasižymi vabzdžių gaudyklės su lipnia juosta?

Renkantis vabzdžių gaudykles su lipnia juosta, patariame visada pirmenybę teikti modeliams, kurie pasižymi kaip įmanoma paprastesne lipnios juostos pakeitimo eiga. Atkreiptinas dėmesys į tai, kad vabzdžių gaudyklės su lipnia juosta yra vienas ekologiškiausių kovos su vabzdžiais būdų. Be to, visi prietaisai skiriasi savo veikimo plotu, galia ir kitais techniniais parametrais. Pastatomos ir pakabinamos šio tipo gaudyklės yra itin populiarios, nes geba tenkinti įvairiausios kovojančių su vabzdžiais poreikius.

Kokiomis savybėmis pasižymi vabzdžių gaudyklės su ventiliatoriumi?

Vabzdžių gaudyklės su ventiliatoriumi nekelia praktiškai jokio triukšmo, tačiau efektyviai traukia ir naikina erzinančius vabzdžius. Tiek lauke, tiek uždaroje patalpoje galimos naudoti gaudyklės yra kokybiškos, ilgaamžės bei patvarios, todėl be jokių problemų ir papildomų investicijų tarnauja daug metų.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top