Depiliacija namuose: kokį būdą išsirinkti?

Depiliacija namuose - alternatyva karantino metu.

Karantino metu visi grožio salonai užsidarė. Uždraustos ir depiliacijos paslaugos, tad tenka ieškoti alternatyvų ir nepageidaujamų plaukelių problemą spręsti namuose. Populiariausi plaukelių šalinimo būdai namuose: depiliacija vašku, cukrumi, epiliatoriumi bei skutimas.

Depiliacija vašku

Depiliacija namuose vašku.

Depiliacija vašku tinkamiausia kojų, rankų bei bikinio zonai depiliuoti. Plaukeliai turi būti bent 5 mm ilgio. Tiek karštu, tiek šaltu vašku plaukeliai išraunami kartu su svogūnėliais, o rezultatas išsilaiko 4–6 savaites. Ilgainiui atauga retesni ir minkštesni plaukeliai. Tačiau procedūra gana skausminga, kartais lieka neišrautų plaukelių, kiti ataugdami palenda po oda.

Svarbios taisyklės:

  • Tam, kad galėtumėte naudoti vaško juosteles ir rezultatas būtų stulbinantis, turite gerai nuvalyti odą bei ją nusausinti. Idealu, jei naudosite specialų talką, kuris sugers drėgmę.
  • Išsirinkite tinkamą vašką. Kietas vaškas sukurtas storiems ir stipriems plaukams šalinti, minkštas – plonesniems.
  • Vaškas ant odos turi būti tepamas plaukų augimo kryptimi, o šalinamas – priešinga kryptimi.

Depiliacija cukrumi

Depiliacija cukrumi tampa vos populiaresnė. Tai natūralus, ne toks skausmingas, nesukeliantis alergijos būdas, šalinti plaukelius. Puiku yra tai, jog cukraus pastos galima pasidaryti ir namų sąlygomis ir su pasta plaukelių atsikratysite per 10 minučių.

Cukraus pastai Jums reikės:

  • 1 stiklinės cukraus
  • 2 v. š. vandens
  • 1,5 v. š. citrinos sulčių
  • 1 a. š. druskos

Paruošimas: visus ingredientus sudėkite į indą ir virkite, kol masė taps gelsvai rudos spalvos. Maišykite apie 8 minutes. Svarbu, kad masės konsistencija būtų lyg sirupo.

Šiltą (ne karštą!) cukrų užtepkite ant medžiaginės juostos ir ją prispauskite prie odos. Palaikykite keletą sekundžių ir staigiu judesiu nuplėškite kartu su nepageidaujamais plaukais.

Epiliatorius

Epiliatorius tinkamas depiliuoti tvirtą bei elastingą odą. Šiuo aparatu plaukeliai išraunami kartu su svogunėliu ir neatauga iki 4 savaičių. Profesionalai rekomenduoja epiliatoriumi naudotis po vonios, braukiant aparatu prieš plaukelių augimo kryptį.

Ekspertai pataria epiliatorių rinktis su šaldomąja sistema, kuri malšina skausmą ir depiliacija tampa ne tokia kančia. Šio aparato reikėtų vengti jei turite išsiplėtusias venas, ryškius kapiliarus, oda nusėta karpomis ar apgamais.

Depiliacija namuose.

Taigi, norinčioms depiliuoti nepageidaujamus plaukelius namuose, siūlome šiuos būdus, tačiau vis dėlto geriausia rinktis depiliaciją cukrumi. Kaip minėta prieš tai, šis būdas nesukelia alergijų, yra mažiau skausmingas ir lengvas pasidaryti namuose. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+