August ir Ko kviečia naujus darbuotojus: turi ką pasiūlyti

UAB „August ir Ko“ gamykla Širvintų rajone įsikūrė 2015 metais, tačiau įvairius biologinius nuotekų valymo įrenginius gamina nuo pat 1998-ųjų metų. Per daugiau nei 20 veiklos metų „August ir Ko“ tapo lyderė šioje srityje, o bendrovės pagaminti įrenginiai pripažįstami ir aukštai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Bendrovės asortimente – tiek individualiems namams, tiek nedideliems miesteliams ar gamykloms skirti biologiniai nuotekų valymo įrenginiai.

Aukšti aplinkosaugos ir darbo standartai

Ne tik bendrovės gaminama produkcija padeda išsaugoti aplinką nuo neigiamo nevalytų nuotekų poveikio. Pati bendrovė taip pat puoselėja aukštus darbo kultūros ir aplinkos apsaugos standartus. „August ir Ko“ gamykla yra pirmasis pramoninės paskirties objektas Lietuvoje, atitinkantis aukštus BREEAM tvarumo standartus. Dėl ypač griežtų BREEAM reikalavimų ir atidžiai parinktų energijos šaltinių užtikrinamas žemas taršos ir energijos suvartojimo lygis. Tuo pačiu tai reiškia ir ypač geras darbo sąlygas darbuotojams. Bendrovės atsakingumą pabrėžia ir tai, kad 100 % gamybos metu susidarančių plastiko atliekų yra perdirbamos, o gamyklos šildymui naudojama atsinaujinanti geoterminė energija.

Darbo sąlygomis prilygsta vakarų Europos įmonėms

Aukšta produkcijos kokybė – tai tik viena sėkmingai veikiančios bendrovės medalio pusė. Kita, ne ką mažiau svarbi – tai darbuotojams sudaromos darbo sąlygos. „August ir Ko“ veikia jau daugiau kaip 20 metų, tad nenuostabu, kad ir darbuotojai vertina bendrovės stabilumą – čia vidutiniškai dirbama po 7 ir daugiau metų. Net ir patirties neturintys nauji darbuotojai gauna visus reikalingus mokymus, o norintiems užsidirbti daugiau, sudarytos visos sąlygos pasinaudoti dosnia motyvacine sistema. Kadangi įrenginių gamyboje naudojamas tik polipropilenas, darbo aplinka visada yra švari – gamybinėse patalpose niekada nebūna purvo, dulkių ar tepalų. Visi darbuotojai gauna profesionalius įrankius ir aukščiausius darbo saugos standartus atitinkančią aprangą ir avalynę. Tad atėjus dirbti, patiems darbuotojams nereikia niekuo rūpintis. Net ir dienos pietumis – „August ir Ko“ darbuotojai gauna nemokamą maitinimą. Gyvenantiems toliau nuo gamyklos, kompensuojamos visos kuro išlaidos. Gamykloje dirbama viena pamaina, 7:00 – 16:00 val., todėl lieka laiko laisvalaikiui ar maloniai veiklai.

Visada atsiras vietos norintiems dirbti

„August ir Ko“ šiuo metu vykdo plėtrą, nes biologinių nuotekų valymo įrenginių paklausa Lietuvoje ir užsienyje nuolatos auga. Todėl bendrovė visada ieško motyvuotų ir norinčių užsidirbti žmonių įvairiose pozicijose: nuo sandėlio darbuotojo iki gamybos meistro. Užklausų ir klausimų laukiame el. paštu: info@august.lt ir telefonu: +370 523 55 083.

Užs. Nr. 75.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.83 (6 įvert.)
scroll to top