„Agro Rangovai“: galimybė tapti agrarines paslaugas teikiančio kooperatyvo nariu

Lietuvai nesvetimi žemės ūkio darbai ir agrarinės paslaugos. Čia užsiimama ir augalininkyste, ir gyvulininkyste, ir miškininkyste, ir įvairiais kitais žemės ūkio darbais. Tikėtina, kad šios veiklos mastai tik augs, ypač dabar, kai pasaulį kausto nežinia ir neramumai dėl ateities, dėl galimos maisto krizės ir kitų veiksnių.

Atidžiau paanalizavus žemės ūkio rinką Lietuvoje, matyti, kad čia yra ir labia stambių žemės ūkių, ir smulkių vietinių ūkių – visi jie svarbūs, visi reikalauja laiku ir kokybiškai atlikti darbus, kad būtų galima džiaugtis gerais derliaus rezultatais. Žemės ūkio sritis patraukli ir kaip ateities perspektyva, todėl dažnai pasinaudojama Europos Sąjungos finansine parama ūkiams. Tad, kad ūkininkams būtų lengviau, o žemės ūkio sritys plėstųsi, vystytųsi ir augtų, buvo įkurta sagrarinių Paslaugų teikėjų kooperatyvas „Agro rangovai“. Čia jau yra suburti ir nuolat laukiami nariai, galintys skirti technikos ar personalo, dirbančio žemės ūkyje.

Kas gali priklausyti „Agro rangovai“ kooperatyvui?

Šiandien „Agro rangovai“ siūlo suteikti sėjos, kultivavimo, arimo, javų ir kukurūzų kūlimo, žolės smulkinimo, volavimo, giluminio purenimo, akėjimo, žolinių pašarų ruošimo, komposto kratymo, ekologinio piktžolių naikinimo ir kitas žemės ūkio darbų paslaugas. Taip pat čia teikiamos ir Europos Sąjungos paramos konsultacijos – jos ypač svarbios galvojantiems apie žemės ūkio plėtrą ar galimybes pradėti ūkininkavimo veiklą. Neatmetama, kad ateityje agrarinių paslaugų spektras plėsis, todėl teikti savo kandidatūrą tapti kooperatyvo nariu gali visi, turintys sąsajų su žemės ūkiu. Kiekvienas atvejis bus apsvarstytas.

Svarbu pabrėžti, kad kooperatyvo narystės sąlygas nėra sudėtinga įgyvendinti – tereikia mokėti numatytą mokestį, kuris skiriamas kooperatyvo veiklai viešinti ir tiesioginėms pardavimų sąnaudoms dengti. Kooperatyvo veiklos nuostatuose numatyta, kad periodiškai bus organizuojamas visuotinis narių susirinkimas, kuriame bus aptariami ir mokesčių (rinkliavos) klausimai, ir pajamų paskirstymo sąlygos, ir kiti svarbūs aspektai. Kooperatyvo atstovas pažymi, kad „Agro rangovai“ gali pasilikti tik iki 5 procentų komisinį mokestį už parduotas paslaugas. Tad jeigu turite galimybių ir noro teikti agrarines paslaugas kitiems ūkininkams, norite priklausyti nuolat augančiam kooperatyvui ir prisidėti prie žemės ūkio darbų sąlygų gerinimo Lietuvoje – „Agro rangovai“ laukia jūsų kandidatūros.

Kodėl verta priklausyti agrarinių paslaugų teikėjų kooperatyvui „Agro rangovai“?

Pirmiausia, dalindamiesi turima žemės ūkio technika ir personalu prisidėsite prie žemės ūkio darbų sąlygų gerinimo, prie žemės ūkio plėtros ir galbūt net visos šalies gyvenimo kokybės gerinimo. Kuo daugiau žemės ūkio produkcijos bus gaminama ar kuriama Lietuvoje, tuo mažiau prekių teks importuoti. O pagal situaciją, ūkininkai, turėdami didesnį ūkį, galės vykdyti ir didesnio masto eksportą. Kita priežastis – padėsite ūkininkams lengviau, greičiau, kokybiškiau nudirbti visus darbus ir galbūt prisidėsite prie žemės ūkio srities įvaizdžio Lietuvoje gerinimo. Patrauklesnės sritys visuomet pritraukia daugiau norinčiųjų užsiimti ta veikla. Galiausiai, be jau minėtų priežasčių, turėsite galimybę būti matomi ir žinomi. Tai yra naudinga finansiškai, t. y. kuo jūsų teikiamos agrarinės paslaugos bus populiaresnės ir paklausesnės šalyje, tuo daugiau klientų turėsite, tuo pelningesnę veiklą vykdysite.

„Agro rangovai“ – komanda, kuri veikia išvien, kad padidintų agrarines paslaugas teikiančiųjų žinomumą, apimtį ir efektyvumą. Komanda, kuri nori išsiskirti rinkoje labai aukšta paslaugų kokybe ir prieinamumu – galimybe ūkininkams lengvai susirasti ir gauti agrarines paslaugas tada, kai jų reikia.

„Agro rangovai“ nuolat aktyviai ieško naujų kooperatyvo narių, galinčių teikti reikalingas agrarines paslaugas. Tad, jeigu esate tie, kurie nori ir gali teikti agrarines paslaugas, susisiekite su „Agro rangovai“ komanda telefonu +370 652 56202, el. paštu andrius@agrorangovai.lt arba užpildydami pranešimo laukelį internete. Tą patį gali padaryti ir tie, kurie ieško agrarinių Paslaugų teikėjų. Beje, pastaruoju atveju galite apsilankyti interneto svetainėje Agrorangovai.lt ir čia susipažinti su esamais kooperatyvo „Agro rangovai“ nariais bei jų teikiamomis paslaugomis. Taip pat galite matyti duomenis apie kooperatyvo  narių siūlomą techniką. Taip iškart žinosite, ar kooperatyvo narių siūlomos galimybės ir pasiūlymai atitinka jūsų poreikius ir norus.

„Agro rangovai“ – kooperatyvas, kuris gali užtikrinti geresnę Lietuvos žemės ūkio ateitį!

https://agrorangovai.lt/

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top