Poliklinikoje įdiegta eilių valdymo sistema

Norint tęsti kelionę iki gydytojo kabineto durų, tenka užsiregistruoti.

VšĮ Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centras informuoja, kad Centre įdiegta pacientų eilių valdymo sistema.

Apsilankymų įstaigoje metu prašoma laikytis šių nurodymų:

 1. Eilės numerėlių terminale pasirinkite apsilankymo tikslą: planinis apsilankymas (iš anksto užsiregistravus), ūmus susirgimas, registracija pas gydytojus, kitos medicininės paslaugos (profilaktinis sveikatos patikrinimas, pakartotinis vaistų išrašymas, mokamų tyrimų užsakymas ir kitos paslaugas), psichiatro kabinetas, kasa (susimokėti už mokamas paslaugas).
 2. Pasirinkus norimą paslaugą, Jums bus atspausdintas eilės numerėlis.
 3. Eilės numerėliai pirmiausia bus rodomi TV ekrane prie registratūros. Pamatę TV ekrane savo eilės numerį, prieikite prie nurodyto registratūros langelio.
 4. Registratūros darbuotojos užregistruos Jūsų vizitą, atrinks ambulatorinę kortelę (atvykus be išankstinės registracijos) ir nukreips pas reikiamą specialistą – nurodys kabinetą, prie kurio reikės palaukti, kol ekrane virš to kabineto durų pasirodys Jūsų eilės numeris. Kvietimas į 113 ir 114 kabinetus bus rodomas didžiajame TV ekrane prie registratūros.
 5. Atvykę pas gydytoją psichiatrą, eilės numerėlį gausite Psichikos sveikatos centro registratūroje. Su šiuo numerėliu eikite prie psichiatro kabineto ir laukite kvietimo (eilės numeris pasirodys ekrane virš kabineto durų).
 6. Jeigu atvykote konsultacijai pas gydytoją akušerę – ginekologę arba tęstiniam dantų gydymui, Jums nereikia išsiimti numerėlio – eikite tiesiai prie šių gydytojų kabinetų ir laukite, kol slaugytoja Jus pakvies.
 7. Norėdami prisiregistruoti prie mūsų įstaigos ar persirašyti pas kitą gydytoją, pirmą kartą registruotis nuotolinėms paslaugoms (tam būtina patikslinti kontaktinius duomenis, užpildyti valios pareiškimą, arba sutikimą gauti sveikatos priežiūros paslaugas nuotoliniu būdu) be numerėlio, eikite į 115 kabinetą. Čia Jus aptarnaus, suteiks visą rūpimą informaciją bendrosios praktikos slaugytoja – koordinatorė.

MEDIKAI ATKREIPIA DĖMESĮ:

Atvykite 10-15 min. ankščiau iki numatyto vizito laiko. Tai ypač svarbu per pirmąjį apsilankymą (arba po ilgesnės pertraukos) mūsų sveikatos priežiūros įstaigoje, nes turės būti užpildyta Jūsų ambulatorinė kortelė (arba patikslinti, atnaujinti kontaktiniai duomenys).

Eilių valdymo sistemos įranga
Su šia sistema jau susidūrę didesnėse medicinos įstaigose nesunkiai įpras ja naudotis ir Širvintose.

Jeigu negalite atvykti registracijos metu pasirinktu laiku, informuokite mus apie tai atsakydami į priminimo žinutę arba paskambinę tel. (8 382) 30230; (8 382) 30229.

Kreipdamiesi į įstaigos registratūrą turėkite galiojantį savo asmens dokumentą. Jei pacientas – vaikas, turėkite vaiko gimimo liudijimą arba kitą jo asmens dokumentą.

JŪSŲ PATOGUMUI: savo mobiliajame telefone nemokamai įsidiegę eilių valdymo programėlę InOut, turėsite galimybę matyti, kiek žmonių laukia prie registratūros, laukimo eilėje laiką ir rezervuoti eilės numerėlį dar neišėjus iš namų. Šiuo atveju apie kvietimą prie registratūros langelio būsite įspėti garsiniu ir vaizdo signalu savo telefone ir esant reikalui, 5 min. atidėti kvietimą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Poliklinikoje įdiegta eilių valdymo sistema”

 1. vietinis parašė:

  sunku širvintiškiams įtikti, gydytojai neįtinka, mokytojai dar labiau

 2. to xcx parašė:

  O tai kas,jūsų nuomone, išėjus pensininkams dirbs? Gal Braskiene su Peciukaitiene? Nes naujų gydytojų Braskienei taip ir nepavyko privilioti.

 3. XCX parašė:

  Čia dirba PONAI gydytojai, kuriems jau laikas kaip ir į pensiją ir PONIOS slaugytojos:))))

 4. Diezolder parašė:

  Kažkaip nesitiki, jog šioje poliklinikoje galėtų būti dar kažkokia tvarka???? Biurokratinė įstaiga!

 5. paskutinei parašė:

  eikite eikite, mums mazesnes eiles bus, nereikes tiek laukti

 6. ? parašė:

  Kokios jau čia eilės, kad nelabai tų pacientų b eliko. Ar tik ne dirbtinai jas daktarėlės kuria? O su ta nauja sistema tai išvis žmonės sutrikę – atsirado mat didmiesčio įstaiga, kad tokių dalykų prireikė. Teks kitur išeiti ir nervų negadinti.

Comments are closed.

scroll to top
+