Seniūnijų kultūros dienų maratonas pradėtas Alionyse

Žiūrovų širdis daina „Brolužis“ jautrino Sigito Kildišiaus, Deivido Vasiliausko ir Aurelijos Pekarskytės tercetas.

Žiūrovų širdis daina „Brolužis“ jautrino Sigito Kildišiaus, Deivido Vasiliausko ir Aurelijos Pekarskytės tercetas.

Vasario 8-osios vakarą Širvintų kultūros centro Alionių filiale startavo tradiciniu tapęs renginys – Seniūnijų kultūros dienos. Būtent toks gražus saviveiklininkų ir žiūrovų susitikimas per Širvintų rajono kaimus ir miestelius visą mėnesį neš muziką, dainas, spektaklius, gerą nuotaiką ir audringus plojimus. Seniūnijų kultūros dienų programas vertina iš 5 asmenų sudaryta vertinimo komisija, kuri išrinks pačius geriausius saviveiklininkų pasirodymus ir pakvies į baigiamąjį koncertą Širvintų kultūros centre Kovo 11-ąją. Pirmoji Kultūros dienų maratoną penktadienį pradėjo Alionių seniūnija. 

Alionių seniūnijos saviveiklininkai, vadovaujami filialo vadovės Birutės Pekarskienės, parengė meninę kompoziciją „Dainuok, širdie, gyvenimą“. Lietuvių poetų eilėmis buvo keliauta per Lietuvos istoriją. Beržo, kalno, lauko, šaltinio, saulės ir kitais įvaizdžiais visa kompozicija per skaitovų Astos Duchnevičienės, Deivido Vasiliausko, Sigito Kildišiaus, Irenos Gridziuškienės, Birutės Pekarskienės, Irenos Lebionkienės, Lauros Pažusytės, Sonatos Jankauskaitės skaitomus poezijos posmus sujungta į lietuvio širdžiai mielą ir artimą – namų – aplinką.

Poezijos posmus keitė muzikiniai numeriai. Koncertavo pianistė ir smuikininkė Laura Pažusytė (vadovės Ilona Berdikšienė ir Loreta Ardzevičiūtė), lietuvių liaudies dainą padainavo Deivido Vasiliausko ir Sigito Kildišiaus duetas (vadovė Birutė Pekarskienė). Dainavo solistės Birutė Pekarskienė ir Sonata Jankauskaitė bei Aurelijos Pekarskytės, Deivido Vasiliausko ir Sigito Kildišiaus tercetas (vadovė Birutė Pekarskienė). Net kelias dainas padainavo ir miela muzika žiūrovų širdis glostė Alionių filialo kaimo kapela „Spalgena“ (vadovė Birutė Pekarskienė). „Spalgenai“ uždainavus dainą „Giminės“, atsistojo ir drauge dainavo visi žiūrovai.

[nggallery id=468]

Daugiau nei valandą koncertavo scenos entuziastai, o salėje netilo plojimai. Atėjusių smagiai pabendrauti ir linksmai praleisti vakarą Alionyse netrūko. Rajono savivaldybės vadovai ir atstovai padėkojo ir įteikė padėkas saviveiklininkams už turiningą, kupiną teigiamų emocijų meninę programą. Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas rožių puokštę įteikė kultūros darbuotojai Birutei Pekarskienei. Turėjo daug ką gražaus parodyti saviveiklinio meno entuziastai iš Alionių krašto. Kai programa puiki, tai ir žiūrovams malonu.

Seniūnijų kultūros dienų vertinimo komisijos informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+