+

Paskutinę rudens dieną prancūziškos muzikos vakaras

Inga Vaickienė (dešinėje) dėkoja Clotilde Solange Rigaud už jos pasirodymą.

Inga Vaickienė (dešinėje) dėkoja Clotilde Solange Rigaud už jos pasirodymą.

Lapkričio 30 dieną bendruomenė „Mūsų Širvintos“ sukvietė širvintiškius į šventinį prancūziškos muzikos vakarą, kuriame koncertavo „Solange & TOI”. Jau 9 metus Lietuvoje gyvenanti dainininkė ir aktorė Clotilde Solange Rigaud iš Prancūzijos kartu su pianistu Luku savo jautriomis ir aistringomis prancūziškomis dainomis jaudino gausiai susirinkusių širvintiškių širdis, privertė juos pajusti daugybę meilės spalvų…

Pasak solistės, į Lietuvą ji atvyko devyniolikos metų. Tuo metu Clotilde gyveno Paryžiuje ir studijavo montažo mokslus, tačiau jautė, kad tai – ne jai. „Jaučiau, kad man kažko trūksta, buvau pasimetusi savo gyvenime ir vieniša, todėl troškau tikrų draugų, gamtos grožio. Kartą susipažinau su Paryžiuje viešėjusia lietuve, kuri vėliau tapo labai gera mano draugė. Ji man papasakojo apie Lietuvą, apie kurią tuo metu aš nežinojau nieko. Vos atvykus viskas man čia pasirodė gražu ir mistiška, paliko labai stiprų įspūdį. Tiesiog pajutau, kad aš turiu būti čia…“ – kalbėjo prancūzaitė.

Pasak bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkės Ingos Vaickienės, jų bendruomenė dar neseniai įsikūrė, tačiau po truputį juda į priekį, o šiais metais dalyvavo Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ ir parengė projektą „Socializacija – raktas į senjorų laimę“, kurį finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Šis koncertas ir užbaigė visą mėnesį vykusį socializacijos projektą senjorams.

Širvintų vyrų markę prancūzų aktorės ir dainininkės akyse pakėlė prisiekęs vietos dainininkas Borisas Sockis.

Širvintų vyrų markę prancūzų aktorės ir dainininkės akyse pakėlė prisiekęs vietos dainininkas Borisas Sockis.

Ir Clotilde Solange Rigaud, ir Širvintų moterys spindėjo elegancija...

Ir Clotilde Solange Rigaud, ir Širvintų moterys spindėjo elegancija...

Į vakarą susirinko pilnutėlė Kultūros centro parodų salė...

Į vakarą susirinko pilnutėlė Kultūros centro parodų salė...

Projekto metu senjorai galėjo pabendrauti jiems pasirinktu laiku prie arbatos puodelio kavinėje „Terasa“. Pasak bendruomenės pirmininkės, „Senjorų arbatėlės“ yra labai reikalingos, kadangi nedaugelis pensinio amžiaus žmonių, dėl ekonominių priežasčių gali leisti sau išeiti ir susitikti su draugais į kavines, restoranus. „Senjorų arbatėlių“ dėka žmonės turėjo galimybę atitrūkti nuo kasdienybės, susitikti su savo draugais ir bendraamažiais, bei mėgautis bendravimo teikiamais malonumais prie arbato puodelio.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pasidžiaugė, kad Širvintų rajone kuriasi naujos bendruomenės su tokiais puikiais vadovais, kaip Inga Vaickienė. „Kurti bendruomenę Ingą paskatino kilnus tikslas, – reikėjo sutvarkyti apleistas kapines ir tai buvo pirmas dabartinės bendruomenės pirmininkės darbas. Taip jau yra, kad žmonės, atliekantys svarbius visuomenei darbus, nesigiria tais darbais, o paprasčiausiai juos dirba. Tokia yra Inga… Linkiu jūsų bendruomenei kuo didžiausios sėkmės, o mūsų savivaldybės pareiga yra jums padėti jūsų ateities darbuose,“ – pažadėjo merė.

Po šventinio koncerto bendruomenės pirmininkė Inga Vaickienė padovanojo visiems atsiminimo dovanėles – rankšluosčius su bendruomenės logotipu. Senjorai dar ilgai nesiskirstė, bendravo prie kavos ar arbatos puodelio su gardėsiais. Bendruomenė „Mūsų Širvintos“ nuoširdžiai dėkojo visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo.

Remigijus Bonikatas

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • jane parašė:

  Šauni jūsų bendruomenė ir pirmininke Inga, daug dirbate del žmonių.

 • Senjore parašė:

  Tikrai labai siltas ir grazus vakaras buvo. Dovaneles taip pat labai praktiskos ir grazios. Aciu pirmininkei ir jos komandai uz si rengini

 • aciu parašė:

  aciu, Ingute, uz nuosirduma. Jus esate saunuoliai.

 • valdone parašė:

  Girdėjau, kad senjorai liko labai patenkinti šiuo renginiu. Ačiū rengėjams.

Kiti straipsniai:

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+