Geltonasis autobusas skirtas Zibalų pagrindinei mokyklai

Apie geltonuosius autobusus pasakojo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė.

Apie geltonuosius autobusus pasakojo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė.

Švietimo ir mokslo ministerija nupirko 48 naujus geltonuosius autobusus. Vienas iš nupirktų devyniolikos sėdimų vietų „Volkswagen Crafter“ M2 klasės mokyklinių autobusų yra skirtas ir mūsų rajono Zibalų pagrindinei mokyklai.

– Visos Širvintų rajono mokyklos turi geltonuosius autobusus. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija ir Gelvonų vidurinė mokykla turi net po 2, kadangi nespėja vienu 19 vietų autobusiuku atsivežti visų mokinių, – sakė Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė. – Savivaldybė, norėdama gauti geltonąjį autobusą, pirmiausia turi įrodyti, kad jis reikalingas kuriai nors rajono mokyklai. Didžiausias dėmesys atkreipiamas į maršruto, kuriuo važiuoja autobusas, kilometražą ir mokinių skaičių. Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos, savivaldybėms, kuriose visos mokyklos turi geltonuosius autobusus, jie gali būti keičiami tuo atveju, jei yra labai seni.

– Zibalų pagrindinės mokyklos autobusas bene pats seniausias, gautas 2002 metais. Naujasis autobusas skirtas tam, kad mokyklą turėtų kuo pasiekti vaikai, kurie lankė dabar jau uždarytą Anciūnų mokyklą, – sakė R. Jagminienė. Pirmenybė skirstant geltonuosius autobusus yra teikiama toms savivaldybėms, kuriose yra uždarytų mokyklų ar jų skyrių. Bent taip stengiamasi kompensuoti didesnio atstumo iki mokyklos diskomfortą bei užtikrinti saugų mokinių pavėžėjimą į mokymo įstaigą.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos teigimu, net turėdama du geltonuosius autobusus Gelvonų vidurinė mokykla nespėja į mokyklą atvežti visų mokinių, todėl šioje mokykloje pamokos prasideda 9 valandą.

– Prašymai keisti kitų rajono mokyklų autobusus bus teikiami ir kitais metais, o kol kas puiku, kad mokyklos bendradarbiauja ir esant būtinybei pavėžina ne tik savo mokinius, – džiaugėsi Švietimo ir sporto skyriaus vedėja.

Kalbėjosi Šarūnė Baronaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Geltonasis autobusas skirtas Zibalų pagrindinei mokyklai”

 1. buvom parašė:

  buvom ir minejime, ir isvyke ir nesuprantu baltijos kelio dalyvio replikos??? juk Direktore nevaziavo, pakviete kas norit, juk kiekvieno zmogaus valioje pasirinkti kur ir kaip ka minėti ir kur važiuoti, negalime versti dalyvaut minėjime arba važiuoti kažkur. Žmonės patys renkasi, o informacija pateikta tinkamai, be pompastikos. O prisimintas Baltijos kelias buvo važiuojant juo..

 2. pruncė '2 parašė:

  tai jau baisu

 3. pruncė parašė:

  Na bet ne aštuntą.

 4. Jonas parašė:

  Gelvonų vidurinėje mokykloje pamokos prasideda 8.15 val.

 5. Baltijos kelio dalyvis parašė:

  Švieskite merą, savivaldybės valdininkus, kad jie ne kedemis rupintusi, o zmonemis , krasto patriotais nors sugebedami skelbti apie reiksmingus ivykius informacija.
  Esu pasibaisėjęs savivaldybės valdžios požiūriu į tokį įvykį kaip Baltijos kelio 25-metį.
  pažvelkime į jų svetainę kaip skelbiama apie tokį įvykį, palyginkime su Ukmergės, kt savivaldybėmis:
  http://www.sirvintos.lt/lt/titulinis.html.
  Kaip apie tokį renginį skelbia kultūros centras http://sirvintukc.lt apie Cervony maki 25-meti!
  Pasiekta virsune Davidavicienes organizuojamas renginys i Naisius pas Karbauski. Kviecia savivaldybes valdininkus, bendruomenes, butent rugpjucio 23 !!!
  „Kas dar nesuplanavo šeštadienio veiklos arba gali apkeisti į įdomesnę kviečiu pasinaudoti galimybe turiningai praleisti šeštadienį (rugpjūčio 23 d.) kviečiu į kelionę autobusu aplankyti Naisių kaimą Šiaulių rajone…
  Direktore Davidaviciene“

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+