Dėkojame palaikymo komandai už balsus, o Širvintų rajono savivaldybei – už piniginį prizą

Artėjant laukiamiausioms žiemos šventėms, Širvintų rajono savivaldybė organizavo gražiausios kalėdinės dekoracijos konkursą, kurio metu Širvintų rajono įstaigos galėjo gaminti dekoracijas, puošusias miesto erdves.

Prie organizuotos akcijos su džiaugsmu prisidėjo ir Širvintų pradinė mokykla. Džiaugiamės, kad mūsų gaminti šaunūs besmegeniai ne tik puošė miesto erdvę prie skulptūros „Širvinta“, ne tik džiugino miesto gyventojus ir svečius, bet ir konkurso metu laimėjo I vietą bei solidų piniginį prizą.

Pasitarę su mokyklos bendruomene, nusprendėme laimėtą piniginį prizą skirti pirmojo aukšto erdvės atnaujinimui, kuri yra matoma kiekvienam mokyklos svečiui, mokytojui bei mokiniui. Planuojame įsigyti sėdmaišių, minkštasuolių, pritaikytų mokykloms. Tikimės, kad mums pavyks sukurti jaukesnę, šiltesnę ir malonesnę aplinką mūsų mokyklos bendruomenei.

Dėkojame Širvintų rajono savivaldybei už šauniai ir išradingai organizuotą akciją bei mums įteiktą piniginį prizą. Tariame nuoširdų ačiū visiems prisidėjusiems, skyrusiems savo balsus bei palaikiusiems mūsų mokyklą konkurso metu.

Širvintų pradinės mokyklos informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)

1 Atsakymas į "Dėkojame palaikymo komandai už balsus, o Širvintų rajono savivaldybei – už piniginį prizą"

  1. valio parašė:

    Šaunuoliai!

Comments are closed.

scroll to top