Vydamiesi audi, policijos pareigūnai nulėkė nuo kelio

Dideliu greičiu lekiantį policijos automobilį sustabdė Plento gatvės šlaitas.

Dideliu greičiu lekiantį policijos automobilį sustabdė Plento gatvės šlaitas.

Gruodžio 20-osios popietę Širvintų mieste į avariją pateko tarnybinis Širvintų rajono policijos komisariato automobilis „Škoda Octavia“. Plento gatve vydamiesi nuo jų sprunkantį audi ir vengdami susidūrimo su kairėn sukančiu „Volkswagen Passat“, policininkai jį lenkdami kliudė ir ties perėja į UAB „Širvintų komunalinis ūkis“ nulėkė į šalikelę. Dideliu greičiu riaumodama šalikelės grioviu, „Škoda Octavia“ peršoko garažų masyvo link vedantį kelią ir nusileido pievoje ties Beržės upelio tvenkinuku. Tik tada automobilį vairavęs patrulis Rolandas Romanovskis jį sugebėjo nukreipti į priešingą tvenkiniui pusę. Automobilis atsirėmė į Plento gatvės šlaitą ir sustojo.

Eismo įvykio metu nei patrulis Rolandas Romanovskis, nei jo kolega Žydrūnas Romaška nenukentėjo. Nenukentėjo ir automobiliu „Volkswagen Passat“ važiavę varėniškiai. Susidūrimo su policijos automobiliu metu buvo aplankstytas pasato vairuotojo pusės priekinis sparnas, sulankstytas ratlankis.

Eismo įvykio metu buvo aplankstytas policijos automobilio „Škoda Octavia“ kėbulas, aplaužytos plastikinės jo detalės.

Eismo įvykio metu buvo aplankstytas policijos automobilio „Škoda Octavia“ kėbulas, aplaužytos plastikinės jo detalės.

Iš Varėnos į Širvintas atvažiavusieji „Širvintų kraštui“ sakė nespėję net pastebėti, kaip viskas nutiko. Jie pasibaisėjo, kokiu greičiu pro juos pralėkė audi markės automobilis, nors Plento gatvėje leidžiamas greitis – 50 km/h.

Eismo įvykio metu buvo aplankstytas policijos automobilio „Škoda Octavia“ kėbulas, aplaužytos plastikinės jo detalės. Pareigūnai teigė audi automobilį vijęsi įjungę švyturėlius. Kas kaltas dėl šio susidūrimo, bus nustatyta tyrimo metu. Kelių eismo taisyklės reikalauja, kad eismo dalyviai privalo nedelsdami duoti kelią artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir (ar) raudonais (arba tik mėlynais) žybčiojančiais švyturėliais ir (arba) specialiaisiais garso signalais (ir jų lydimoms transporto priemonėms). Keliuose, kur eismui abiem kryptimis yra ne daugiau kaip 4 eismo juostos, jie privalo sustoti dešiniajame kelkraštyje, kai jo nėra, – prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto (keliuose su skiriamąja juosta sustoti privalo tik ta pačia kryptimi judančios transporto priemonės).

Tik laimingo atsitiktinumo dėka varėniškių automobilis nukentėjo nedaug.

Tik laimingo atsitiktinumo dėka varėniškių automobilis nukentėjo nedaug.

Tačiau Kelių eismo taisyklėse taip pat numatyta, kad specialiųjų transporto priemonių vairuotojai gali važiuoti su įjungtais žybčiojančiais švyturėliais ir (ar) specialiaisiais garso signalais tik tuo atveju, kai tai būtina gelbėti žmogaus gyvybę, sveikatą ar turtą, užtikrinti viešąją tvarką, sulaikyti įtariamus padarius teisės pažeidimą asmenis. Specialiųjų transporto priemonių vairuotojai, važiuodami kelyje su įjungtais žybčiojančiais švyturėliais (kurie turi būti matomi 360 laipsnių kampu) ir (ar) specialiaisiais garso signalais, gali nepaisyti kai taisyklių kai kurių reikalavimų ir pasinaudoti pirmenybe tik tuo atveju, jeigu tai nepakenks eismo saugumui ir tik tada, kai įsitikina, kad jiems duodamas kelias.

Komisariato viršininkas Almantas Lukša sakė, kad medžiaga dėl šio eismo įvykio persiųsta Vilniaus vyriausiajam policijos komisariatui, ten bus aiškinamasi, kas kaltas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Vydamiesi audi, policijos pareigūnai nulėkė nuo kelio”

 1. deivitas parašė:

  labai skautejo

 2. jonukas parašė:

  nevisiems agurkeliams marinate lemta lavyruoti gatvemis audi tai kai spaudi neciaudi ;DD o su skoda tik i soda:DDDD

 3. darka parašė:

  ooohoo koks ivikis cia tai ziauru.ahujet kobra 11

 4. Agnius parašė:

  O kaip su audi baigesi?

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+