Sausį nusikaltome dvigubai tiek, kiek 2017-ųjų pradžioje

Per sausį Širvintų rajone užregistruotos 28 nusikalstamos veikos. Tai – dvigubai daugiau, nei prieš metus: 2017-ųjų sausį policija registravo tik 14 nusikalstamų veikų. 100 proc. padidėjimas – vienas didžiausių šalyje. Prastesnius rodiklius užfiksavo tik Kalvarijos (114 proc.) ir Rietavo (200 proc.) savivaldybės.

Sausį pagal nusikalstamų veikų skaičių beveik pasivijome kaimynus ukmergiškius. Per pirmąjį šių metų mėnesį Ukmergės rajone buvo užregistruota 31 nusikalstama veika, kai tuo tarpu prieš metus – net 49.

Nusikalstamų veikų skaičiaus padidėjimas Širvintų rajone – ne kažin kokia išimtis. Tai – visos šalies tendencija. Pasirodo, gyventojų mažėjimas nusikalstamumui įtakos neturi. Pirmąjį metų mėnesį Lietuvoje buvo užregistruotos 5482 nusikalstamos veikos, o tai 1049 nusikalstamom veikom daugiau nei praėjusių metų pirmąjį mėnesį. Galima sakyti, šalyje nusikalstamumas, palyginti su tuo pačiu 2017 metų laikotarpiu, išaugo beveik ketvirtadaliu.

Sausį Širvintų rajono tyrėjai ištyrė 25 nusikalstamas veikas, daugiausiai jų – 13 – padarė neblaivūs asmenys.

Per pirmąjį metų mėnesį buvo užregistruotos 9 vagystės, o tai – trigubai daugiau nei prieš metus. Policija pradėjo 2 ikiteisminius tyrimus dėl turto sunaikinimo, 2 – dėl Kelių eismo transporto saugumo taisyklių pažeidimo, 1 – dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Per sausį užregistruota 1 sunki ir labai sunki nusikalstama veika. ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Sausį nusikaltome dvigubai tiek, kiek 2017-ųjų pradžioje”

  1. vilkeliui parašė:

    Smurtas artimoje aplinkoje jau ne vienerius metus pripažintas nusikalstama veika, pamirškim, kad tai nulėmė. Gqalima manyti, kad kiek padidėjo dėl to, kad nusikalstama veika imta laikyti vairavimą apgirtus, kai pripučiama daugiau nei 1.50 pm. Bet yra vienas bet – jau 2017.01 tai buvo nusikalstama veika.

  2. vilkelis parašė:

    tariamas nusikalstamumas rajone ir salyje padidejo del pripazinimo nusikalstama veika-smurta seimoje.O kiek uz ta veika nuteista – ziniu nera tai neobjektyvi statistika.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+