Rūsyje rastas, įtariama, posūnio nužudytas patėvis

Rugsėjo 25-28 dienos

Per šias dienas į policiją buvo pristatyti 18 asmenų.

Penktadienį į Komisariatą atvežta Širvintose, P. Cvirkos gatvės 8-ojo namo koridoriuje, girta pasirodžiusi Gelvonų seniūnijos gyventoja D. Ž., gimusi 1980 metais, o iš Kalnalaukio gatvės – neblaivus benamis Ž. R., gimęs 1974 metais.

Kitą dieną Širvintose, J. Janonio gatvės 13-ojo namo laiptinėje, girtas pasirodė 1973 metais gimęs miesto gyventojas A. D., Musninkų miestelyje, prie Kernavės gatvės 1-ojo namo, girtas gulėjo 1957 metais gimęs rajono gyventojas J. V., , o 1978 metais gimęs rajono gyventojas A. G. buvo išvežtas į Ukmergės areštinę. Jis įtariamas padaręs nusikaltimą. Policija užregistravo E. G. pareiškimą, kad tądien, apie 19.30 val., švenčiant gimtadienį tarp jos ir sutuoktinio A. G. kilo žodinis konfliktas. Po to vyras ranka trenkė sutuoktinei į veidą, o jai pargriuvus – pradėjo spardyti į įvairias kūno vietas, sukėlė fizinį skausmą.

Sekmadienį į Ukmergės areštinę išvežtas ir 1968 metais gimęs rajono gyventojas R. P. Jis įtariamas padaręs nusikalstamą veiką. Sekmadienį užregistruotas pranešimas, kad rajone, namo rūsyje, rastas V. Z. kūnas sužalota galva.

Kaip teigia Policijos departamentas, 1948 metais gimusio V. Z. kūnas 11.50 val. buvo rastas Medžiukų kaime. Anot informacijos šalies žiniasklaidoje, sulaikytas neblaivus įtariamasis R. P. yra mirusiojo posūnis. Vyksta tyrimas.

Policijos pareigūnai išaiškino 16 administracinės teisės pažeidėjų. Galimai viena jų – Alionių seniūnijos gyv. S. M., gim. 1960 metais. Namuose rasta 50 pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Rugsėjo 25-ąją policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad rugsėjo 13-osios popietę Čiobiškio seniūnijos gyventoja J. K., drauge su anūke grybaudama miške, susitiko kaimyną S. S., kuris abiem pagrasino, jog nušaus ir užkas.

Tą pačią dieną užregistruotas vilnietės Z. V. pareiškimas, kad pavogtos jai priklausančio apynyno, esančio Širvintų seniūnijoje, konstrukcijos. Žala tikslinama.

Taip pat užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 52-ajame automagistralės Vilnius-Panevėžys kilometre, automobilių stovėjimo aikštelėje, iš vilkiko „Renault“, nukirpus kuro bako kamščio apsaugą, pavogta 50 litrų dyzelinio kuro. Žala – 215 litų.

Šeštadienį policija užregistravo K. G. pareiškimą, kad apie 15.20 val. sumušė į svečius atvykęs A. F. Taip pat užregistruotas rajono gyventojos V. K. pareiškimas, kad tuo pat metu dukra Ž. K. ją išplūdo necenzūriniais žodžiais, o paskui dukros draugas K. G. vieną kartą trenkė jai į veidą.

Užregistruotas ir rajono gyventojos M. T. pareiškimas, kad šeštadienį, apie 17 val., ją ir dukrą necenzūriniais žodžiais išplūdo L. T., taip pat išdaužė šiltnamio stiklus.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top