Prie Dariaus ir Girėno tilto du žuvo, o du – sužeisti

Lapkričio 20-23 dienos

Per šias dienas į Policijos komisariatą buvo pristatyti 9 asmenys.

Policijos pareigūnai išaiškino 19 administracinės teisės pažeidimų, iš jų 8 – Kelių eismo taisyklių pažeidimai (4 jų padarė pėstieji, dviratininkai ir vadeliotojai), 1 smulkusis pagrobimas, 6 – girto pasirodymas ar girtavimas viešoje vietoje, 2 – nedidelis chuliganizmas.

Išaiškinti trys neblaivūs vairuotojai. Lapkričio 21-ąją Širvintų seniūnijoje dviračius neblaivūs vairavo vietos gyventojas R. N., gimęs 1967 metais, ir A. S., gimęs 1983 metais, o Zibalų seniūnijoje automobilį „Toyota Corolla Verso“ – vietos gyventojas A. B., gimęs 1960 metais.

Savaitgalį policijai pranešta, kad automagistralės 55-ajame kilometre nuvažiavo nuo kelio ir apvirto Vilniaus rajono gyventojo S. I. nesuvaldytas vilkikas „Renault Premium“. Vairuotojas neatsižvelgė į kelio ir orų sąlygas. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas vilkikas.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai supjaustė automobilį, kad ištrauktų žuvusiuosius ir sužeistuosius.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai supjaustė automobilį, kad ištrauktų žuvusiuosius ir sužeistuosius.

Tragiško įvykio būta lapkričio 23-iosios naktį Čiobiškyje: apie 3 val. Laisvės gatvėje, kelio Musninkai-Čiobiškis-Gelvonai-Vytinė 13-ajame kilometre, 1988 metais gimęs rajono gyventojas V. V. kelio vingyje nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio „Audi A4“ ir atsitrenkė į betoninio tilto per Musę konstrukciją. Eismo įvykio metu žuvo kartu važiavę rajono gyventojai E. M., gimęs 1992 metais, ir E. K., gimęs 1995 metais. Eismo įvykio metu buvo sužalotas automobilio vairuotojas V. V. ir keleivis R. V., gimęs 1991 metais.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai supjaustė automobilį, kad ištrauktų žuvusiuosius ir sužeistuosius.

Beje, po įvykio apžiūrint sudaužytą automobillį, jame buvo rasta vyriška rankinė, o joje – galimai dujinis pistoletas ir apkaba. Pistoletas be pavadinimo ir numerinių ženklų.

Lapkričio 20-ąją policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad apie 14.20 val., Zibalų seniūnijoje, pamiškėje, prie nupjauto medžio buvo rastas E. A. R., gim. 1949 metais, kūnas.

Kitą dieną užregistruotas Gelvonų seniūnijos gyventojos R. R. pareiškimas, kad 1984 metais gimęs jos vyras V. R. po žodinio konflikto trenkė jai į nosį ir sukėlė fizinį skausmą.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Širvintų RPK nuotrauka (delfi.lt)

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+