Pramoga – siaubti ir gadinti

Vandalai nusiaubė kraną.

Vandalai nusiaubė kraną.

„Širvintų kraštas“ ne kartą rašė apie Širvintų užtvankos hidroįrenginius išsinuomojusią kauniškių UAB „Gp Auto“. Laiku nepasirūpinusi uždorio remontu, įmonė pateko į keblią situaciją, kai pernai reikėjo tinkamai reguliuoti „marių“ vandens lygį. Per patį žuvų neršta neišvengta didelio vandens svyravimo. Už tai aplinkosaugininkai skyrė administracinę nuobaudą. Nors kauniškiai teismuose bandė įrodyti, kad įrenginius privalo remontuoti jų savininkė Širvintų savivaldybė, verdiktas buvo nepalankus – tai nuomininko prievolė.

Šįmet staigiai pradėjus kilti vandens lygiui, buvo prisimintos pernykštės klaidos ir pasirūpinta, kad uždorius pakeltų ir nuleistų nusamdytas autokranas. Šio darbo ėmėsi Širvintose veikianti Stasio Jurevičiaus individuali įmonė. Tik ar jos savininkas įtarė, kad, iš pirmo žvilgsnio, eilinis paslaugos užsakymas atneš nuostolių?

Policija užregistravo Stasio Jurevičiaus pareiškimą, kad balandžio 20-osios vakarą buvo apgadintas prie užtvankos stovėjęs jo žmonos lengvasis automobilis „Audi 80“ ir įmonės ZIL-133.

– Technikos be priežiūros nepalikdavau, – „Širvintų kraštui“ sakė Stasys Jurevičius. – Šeštadienio pavakarę nutariau kiek nusnūsti, o paskui ateiti ir naktį saugoti autokraną. Palikau lengvąjį automobilį, kad žmonės manytų, jog sargas budi. Kai vakare man paskambino ir pasakė, kad išdaužtas „Audi“ lango stiklas, pamaniau, kad juokauja. Deja, kažkas tikrai įskėlė “Audi 80“ priekinio lango stiklą, išdaužė posūkio žibintą, taip pat – vieną autokrano žibintą.

Tačiau verslininkas dar labiau buvo priblokštas, kai kitą dieną, sekmadienį, buvo įvykdytas dar vienas išpuolis – išdaužtas ZIL-133 vairuotojo kabinos priekinio lango stiklas, išdaužti veidrodėliai, antras žibintas, taip pat išdaužyti galiniai žibintai.

Nuostolius skaičiuojantis Stasys Jurevičiaus lengviau atsiduso, kad vandalai nesumanė nusiaubti keltuvo bokštelio kabinos. Tokių stiklų pritaikyti nepavyktų, reikėtų gaminti pagal užsakymą.

Pirmadienį verslininkas suko galvą, kur gauti ZIL-133 kabinos stiklą, žibintus, veidrodėlius. Anuomet Lietuvos įmonės tokią techniką išpardavė svečiams iš Rytų, daugiausia jos pirko kazachai. Žinoma, rasti įmanoma, bet dabar, kai prasideda darbymetis, kiekviena paklausios technikos prastovos diena atneša per 600 Lt nuostolių.

Stasys Jurevičius patvirtino mūsų žinias, kad policija nustatė įtariamuosius.

– Sakė, kad kažkokie tarsi į gaują susibūrę „piemenys“, – sakė verslininkas. – Kiek girdėjau, jų tokia pramoga – eiti ir siaubti, viską gadinti…

Gintaras Bielskis

[imagebrowser id=315]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Pramoga – siaubti ir gadinti”

 1. Rafael parašė:

  A wise man once told me you can always make more money; you can never make more time . So exctied for you and Troy! Weez and I are all for the trip-of-a-lifetime travel adventures. Savesavesave, splurge it all on a megatrip; repeat if/when we can (aka, not very often). Kenya was like that for us this year. Worth every single Benjamin.

 2. vaska parašė:

  uz pauklejima tiurma garantota.

 3. aiai parašė:

  Per rankutes tiems vaikučiams, kad ir savo „ėveliams“ nenorėtų skųstis. Taip paauklėti daugiau prieŠ svetimą turtą rankų tikiuosi nenorėtų kelti.

 4. širvintiškė parašė:

  „Daugiau teisių vaikučiams“

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+