Nusikalstamų veikų mažiausiai Vilniaus apskrityje

Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, per pirmąjį šių metų mėnesį Širvintų rajone buvo užregistruota 14 nusikalstamų veikų, visos jos kvalifikuotos kaip nusikaltimai.

14 – mažiausias užregistruotų nusikalstamų veikų skaičius Vilniaus apskrityje ir vienas mažiausių šalyje. Tiek pat nusikalstamų veikų per sausį buvo užregistruota Kalvarijos savivaldybėje, mažiau – Rietavo (3), Neringos (5), Birštono (11), Pagėgių (12), Kazlų Rūdos ir Skuodo (po 13) savivaldybėse.

Kol kas buvo užregistruota tik viena viešoje vietoje įvykdyta nusikalstama veika. Tarp nusikaltimų buvo 3 vagystės (1 jų – įsibraunant į gyvenamąsias patalpas), 2 Kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimai, dėl kurių nukentėjo žmonės, po 1 sukčiavimą ir turto sunaikinimą.

Per sausį pareigūnai ištyrė 19 nusikalstamų veikų, jos visos – nusikaltimai. Dalis ištirtų nusikalstamų veikų, suprantama, buvo įvykdyta anksčiau. Ištyrimo procentas (67,9 proc.) yra vienas didžiausių šalyje. Geriau dirbo tik Šilalės pareigūnai, ištyrę 80,3 proc. nusikalstamų veikų.

Nustatyta, kad tarp Širvintų rajone ištirtų nusikalstamų veikų didesnę dalį (13) sudarė neblaivių asmenų įvykdyti nusikaltimai, o 3 nusikalstamos veikos buvo įvykdytos grupės asmenų.

Komisariate nuaidėjo šūvis

Vasario 13-14 dienos

Per dvi dienas Širvintų policija išaiškino 21 administracinį nusižengimą. Antradienį Zibalų seniūnijoje įkliuvo neblaivus vietos dviratininkas, gimęs 1967 metais.

Gauta 14 skundų, pareiškimų, pranešimų, tarp jų minimas tik 1967 metais gimusios Jauniūnų seniūnijos gyventojos pareiškimas, kad vasario 7 dieną, apie 20 val. namuose po žodinio konflikto jos sutuoktinis dukart sudavė kumščiais į veidą, kartą – į galvą, dukart – į krūtinę. Dėl šių smūgių moteris patyrė fizinį skausmą, atsirado mėlynės.

O štai apie kitą įvykį jau informuoja Policijos departamentas. Vasario 14 dieną, apie 20.54 val., Širvintų rajono policijos komisariato patalpose, kabinete, vyriausiasis tyrėjas A. B., neatsargiai atlikdamas iš įvykio vietos paimto graižtvinio šaunamojo ginklo „ČZ-550“ apžiūrą, vieną kartą iš jo iššovė. Apgadinta patalpų siena, pareigūnas nenukentėjo.

„ČZ-550“ tai medžioklinis šautuvas, kartais neteisingai laikomas „Mauser 98“ kopija. „ČZ-550“ pagrindu buvo sukurtas šautuvas drambliams medžioti.

Parengta pagal policijos pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+