Išbarškino tuziną stiklų

Spalio 27 – lapkričio 2 dienos

Per savaitę į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 19 asmenų, 13 jų – už administracinius pažeidimus, 5 – už galimai įvykdytus nusikaltimus.

Apskritai per šias dienas policija išaiškino 44 administracinės teisės pažeidėjus. Surašyti 32 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, 2 – už tėvų valdžios nepanaudojimą; 2 – už nedidelį chuliganizmą; 2 – už žinomai melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą; po 1 – už akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką; nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimą, laikymą, gabenimą, pardavimą ar kitokį realizavimą neturint leidimo; 6 – už alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba girto pasirodymas viešosiose vietose; 4 – už pasipriešinimą policijos pareigūnui, teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą, garbės ir orumo įžeidimą.

Per šias dienas įkliuvo 4 neblaivūs vairuotojai. Spalio 27-ąją Širvintų kaime lengvai apgirtęs dviratį vairavo 1967 metais gimęs benamis V. U., o kelyje Širvintos-Rimučiai – 1962 metais gimęs rajono gyventojas H. P. Kielių kaime dviratį vairavusiam rajono gyventojui J. V., gimusiam 1987 metais, buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis, o ten pat dviratį vairavusiam rajono gyventojui R. J., gimusiam 1990 metais, – vidutinis girtumo laipsnis. Kitą dieną Juodiškių kaime vidutiniškai apgirtęs dviratį vairavo 1970 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas R. Š. Spalio 30-ąją dviratį neblaivus vairavo 1972 metais gimęs rajono gyventojas R. L. Jis nedėvėjo ryškiaspalvės liemenės su šviesą atspindinčiais elementais, dviračio priekyje ir gale nedegė žibintai. Lapkričio 2 dieną Zibaluose automobilį „Volkswagen Passat“ vidutiniškai apgirtęs vairavo 1984 metais gimęs Zibalų seniūnijos gyventojas V. P.

Spalio 29 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad į Respublikinę Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę buvo pristatyta sumušta Širvintų rajono gyventoja T. P., gimusi 1945 metais. Ją spalio 27-ąją, apie 18 val., namuose sumušė sutuoktinis R. P., gimęs 1945 metais. Moteriai nustatyta galvos trauma, ji po apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai.

Kitą dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad spalio 30 dieną buvo pastebėta, jog iš UAB „Alnitransa“ teritorijoje stovėjusių dviejų krovininių automobilių, išlaužus kuro bakų užraktus, pagrobtas dyzelinas.

Spalio 31-ąją Komisariate buvo užregistruotas vilniečio A. L. pareiškimas, kad tądien, atvykęs į jo negyvenamą sodybą Širvintų rajone, buvo pastebėta, jog išdaužti namo prieangio įėjimo durų stiklai, keturių langų viengubi stiklai ir namo trijų medinių langų viengubi stiklai. Materialinis nuostolis – 300 litų.

Lapkričio 1 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad apie 4.30 val. V. K. su draugu buto kambaryje ant grindų rado negyvą motiną T. K., gimusią 1959 metais.

Tą pačią dieną užregistruotas Širvintų seniūnijos gyventojos A. D. pareiškimas, kad apie 11 val. namuose per konfliktą ją į vyryklę pastūmė, o paskui ranką užlaužė ir stiprų fizinį skausmą sukėlė 1961 metais gimęs sugyventinis A. S.

Lapkričio 2 dieną Širvintų rajone, namuose, buvo rastas A. L., gim. 1937 metais, kūnas be išorinių smurto žymių.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Prekiaujanti akcizinėmis prekėmis moteris sulaikyta antrąkart

Spalio 31-osios rytą Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai, atlikę patikrinimą pas 1961 metais gimusią širvintiškę V.S., rado ir paėmė 78 pakelius įvairių kontrabandinių cigarečių ir apie 2 litrus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą.

Pareigūnai pas šią moterį apsilanko jau nebe pirmą kartą. Visai neseniai, rugsėjo mėnesį, pas ją buvo rasti 52 pakeliai įvairių kontrabandinių cigarečių ir apie 1,5 litro skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą. Moteris, nors ką tik buvo nubausta už neteisėtą akcizais apmokestinamų prekių ir nelegalaus alkoholio laikymą ir realizavimą, tačiau savo „verslo“ neatsisakė.

Policijos komisariate dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo, bei nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) laikymo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena.

Širvintų RPK informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+