Ž. Pinskuvienė deda raudoną šauktuką: Širvintose užbaigtos sporto komplekso statybos ir atidaryta universali sporto salė

Simbolinę atidarymo juostelę Savivaldybės ir Administracijos moteriška vadovių komanda perkirpo drauge su žmogumi, kuris pirmasis iškėlė mintį, kad Širvintoms reikia NAUJO baseino ir sporto komplekso, visą šį laiką palaikė ir rėmė visą komandą – Seimo nariu Jonu Pinskumi.

Rugsėjo 14-ąją galutinai užbaigti naujojo Širvintų sporto komplekso įkūrimo darbai ir atidaryta nauja, universali sporto salė!

Naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas sakė, kad per 546 miesto gyvavimo metus Širvintose dar nebuvo aukščiausio lygio krepšinio, bet, patikino, kad įvairių rungtynių čia tikrai bus.

Universali sporto salė pritaikyta krepšiniui, tinkliniui, salės futbolui, rankiniui, tenisui, įrengta nauja aerobikos salė.

Tame pačiame komplekse veikia jau pernai duris atvėręs plaukimo baseinas su pirtimis, sūkurine vonia, kaskadomis, vaikų zonomis, treniruoklių salė.

Įrengtos ir visos reikalingos pagalbinės patalpos, dušinės, persirengimo kambariai, trenerių, administracijos patalpos, automobilių stovėjimo, vaikų žaidimų aikštelės.

Iškilmingoje Širvintų sporto komplekso universalios sporto salės atidarymo šventėje dalyvavo Seimo nariai Jonas Pinskus, Zigmantas Balčytis, Andrius Palionis, Švietimo, mokslo ir sporto viceministras Linas Obcarskas, Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, Lietuvos sporto centro atstovas Arūnas Aidukas, Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo valdybos pirmininkas Darius Gudelis, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Infrastruktūros direkcijos vadovas Ritas Vaiginas, Širvintų sporto komplekso projektavimo darbus atlikusios įmonės UAB „Tiksli forma“ direktorius Kęstutis Mikulskis ir architektas Edvardas Šegžda, rangovo UAB „Akvesta“ direktorius Irmantas Pučinskas ir darbų vadovas Artur Stankevič, darbų techninis prižiūrėtojas Danas Liseckas.

Pakiliu momentu pasidžiaugti atvyko kunigas Marius Talutis, Širvintų r. savivaldybės valdančiosios koalicijos Tarybos nariai, Širvintų krašto garbės piliečiai, švietimo įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovai, Širvintų rajono geradariai, verslininkai, ūkininkai, Savivaldybės administracijos skyrių vedėjai, kūno kultūros mokytojai, treneriai, krepšinio besimokantis jaunimas.

„Širvintoms – 546 metai, tačiau LKL lygio krepšinio čia dar nebuvo. Tikiu, kad naujoje salėje užaugs ne tik stipri jaunųjų Širvintų sportininkų karta, bet jėgas išbandys ir aukščiausio lygio komandos,“ – merei įteikęs sėkmės simbolį – krepšinio kamuolį sakė naujasis Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Vydas Gedvilas.

Atidarymo šventėje, kurią vedė sporto komentatorius Ignas Grinevičius, simbolines tolimų bei baudos metimų rungtynes naujojoje Širvintų salėje sužaidė Vilniaus „Ryto“ ir Prienų „LABAS GAS“, įtraukę renginio dalyvius bei žiūrovus, o savo pasirodymais džiugino Vilnius „Ryto“ šokėjos ir Tarptautinių cirko festivalių laureatė, „Lietuvos talentų“ 3 vietos laimėtoja, oro akrobatė Karolina Stanionytė.

„Tenka tik apgailestauti, kad į atidarymo renginį dėl pandemijos sąlygų galėjome pakviesti tik 100 žmonių. Šiuo momentu norėjosi pasidalinti su visais širvintiškiais, tačiau svarbiausia, jog pasiektas tikslas. Nueitas ilgas ir labai sudėtingas kelias nuo šio sporto komplekso idėjos iki pirmojo etapo – baseino užbaigimo pernai, ir galutinio finišo – universalios sporto salės užbaigimo. Širvintų sporto kompleksas pastatytas, atviras ir pasirengęs tiek mažiausiųjų treniruotėms, laisvalaikiui, aerobikai, tiek profesionaliam sportui!“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Naująją sporto salę išbandė LKL Vilniaus „Ryto“ ir Prienų „LABAS GAS“ komandos.

Renginio organizatorių informacija ir nuotraukos

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.67 (9 įvert.)

10 Atsakymų į “Ž. Pinskuvienė deda raudoną šauktuką: Širvintose užbaigtos sporto komplekso statybos ir atidaryta universali sporto salė”

 1. Evelina parašė:

  2023 metu rinkimuose merei pergale garantuota!

 2. Anonimas parašė:

  bet juk sporto centras reikalingas jauniems zmonems, kurie sportuoja ir stiprina sveikata. Ar vien tik senjorams reikia viską atiduoti? Butu labai neteisinga. Juk jauni zmones moka valstybei mokescius, is kuriu senjorai pensijas gauna.

 3. ATSAKYMAS parašė:

  Atsakymas „paskutiniam“. Jūs, man paaiškinkite, kaip galima nuotoliniu būdu atlikti reikiamus tyrimus ligai nustatyti?
  Iš kart matosi, kad Jūs esate iš prabangos pasaulio . Jums žmonių gyvenimo tikrovė yra labai toli. Bet kada nors vistiek reikės susidurti su gyvenimo realybe, o ne su technologija gyventi. Sėkmės!

  Pensininką gali pagydyti nuotoliniu būdu dar tokio anekdoto negirdėjau.

 4. paskutiniam parašė:

  Del medicinos tai tikrai nereikia raudoti. Dabar madingas nuotolinis gydymas, tai galima skambintis ne tik į Vilnių, bet net į Klaipėdą ar Skuodą. Ir gydytis galima per nuotolinį is bet ir su bet kuo. Modernėjame. Pratinkimės prie demokratiškos Lietuvos su plačiomis galimybėmis. Nereikia žiūreti taip siaurai.

 5. PENSININKAS parašė:

  KIek kainavo rajono pinigų, kad būtų galima padėti paskutinį raudoną šauktuką?
  O kur mūsų medicina, kuri taip reikalinga žmonėms>
  Ar pagerėjo, ar pagerės rajono gyventojų gyvenimas nuo prabangaus sporto komlekso?

 6. nnnnnnnnnnnnnnnnnnn parašė:

  Labai laukiam e naujos norfos, bus didele svente.

 7. parašė:

  Džiugu,gražu mieste ..tik liūdna,kad žolės riedulininkės lieka už borto,neturi net kur treniruotis..o juk garsina Širvintų kraštą savo sportiniais pasiekimais ir ne tik lietuvoje..

 8. Anonimas parašė:

  Valio merei!

 9. birute parašė:

  labai daug geru darbu rajonui padare pinskuvene, anksciau pas mus taip nebuvo grazu

 10. du?? parašė:

  Ar pavyduoliai jau alpsta? Gal valerijono?

Comments are closed.

scroll to top