VMI kviečia į virtualaus buhalterio i.APS mokymus Širvintose

Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI), kviečia gyventojus, vykdančius individualią veiklą pagal pažymą ar verslo liudijimą, į virtualaus buhalterio i.APS mokymus. Mokymų metu smulkieji verslininkai sužinos, kaip individualios veiklos apskaitą tvarkyti šiuolaikiškai, e. būdu, o VMI konsultantai jiems padės žengti pirmuosius žingsnius.

Virtualus buhalteris i.APS – tai nemokama VMI e. paslauga, skirta palengvinti smulkiųjų verslininkų veiklos apskaitą. Gyventojams, kurie Pajamų ir išlaidų žurnalą pildo internete, VMI sistemoje, nebereikia pildyti popierinio žurnalo, rūpintis apskaitos dokumentais, jaudintis, jog popieriai dokumentai laikui bėgant pasimes. Be to, i.APS tvarkomų duomenų pagrindu, įvertinus iš kitų šaltinių gautą informaciją, bus apskaičiuotos gyventojo veiklos pajamos bei išlaidos ir šie duomenys bus įkelti į preliminarią deklaraciją 2020 metais, ją beliks tik pateikti.

Vilniaus AVMI organizuojamų mokymų metu gyventojai sužinos, kaip prisijungti prie programos, kaip vesti pajamas ir išlaidas, išrašyti e. sąskaitas faktūras, bus supažindinti su papildomomis virtualaus buhalterio galimybėmis, kurių išties nemažai. Į mokymus atvyksiančių gyventojų prašoma su savimi turėti prisijungimo duomenis prie e. bankininkystės ar VMI išduotas kliento identifikavimo priemones.

Daugiau informacijos apie virtualaus buhalterio paslaugą i.APS galite rasti adresu: https://www.vmi.lt/cms/virtualus-buhalteris-i.aps

Mokymai Širvintose vyksta kiekvieną ketvirtadienį 9 ir 15 val. adresu Vilniaus g. 61.

VMI primena, kad visą aktualią informaciją mokesčių klausimais mokesčių mokėtojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro specialistams telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.

VMI inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+