Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas

Širvintų rajono savivaldybė informuoja, kad šių metų liepos 20 dieną nuo 6.00 val. ryto iki 16.00 val. visame Širvintų mieste bus ribojamas eismas dėl pirmą kartą Širvintose vyksiančio bėgimo maratono.

Miesto centre eismas nuo 6.00 val. ryto iki 03.00 val. uždaromas.

Labai prašome gyventojų iš anksto planuoti savo išvykimą iš kiemų ir nepalikti automobilių nurodytose gatvėse, esančių eismo ribojimo bei uždarymo zonose. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Užs. Nr. 95.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas”

 1. aga parašė:

  pamenu ir as tuos ralius, tikrai kelius uzdarydavo ir daryk ka nori. Gerai, kad dabar tu ralių nera, tegul ralinasi savo laukuose, o ne visiems ramybe drumscia ir dulkes kelia.

 2. Anonimas parašė:

  Labai gražus mūsų miestas

 3. vilkelis parašė:

  jau cia toks didmiestis,kad kai kurie be automobilio nekaip.Per toki miesta isilgai galima nueiti per pusvalandi.Kaip jaunimas sako-nesiparinkit,pavaiksciokit pestute,pasigrozekite Sirvintomis.

 4. laima parašė:

  Fantastiškai atrodo terasa ant vandens. Įdomu, ar vaistinėse bus pakankamai validolo oponentams?

 5. tuciui parašė:

  na ir kas cia tokio? o kai kelius raliui iki Pinskuvienes atejiomo i valdzia uztverdavo, tai tipo gerai buvo? O cia kas tokio blogo, juk pirma karta taip bus, o ne taip kaip iki Pinskuvienes raliai per metus po 3-4 kartus. Aciu Pinskuvienei, kad isgyvendino ta nesamone.

 6. tutis parašė:

  nu ir nesamone su keliu uzdarymu……..

 7. c parašė:

  Malonu, kad Širvintose vyks toks renginys.

Comments are closed.

scroll to top
+