Sujungta, kad paslaugos būtų kokybiškesnės?

Praėjusią savaitę „Širvintų kraštas“ paskelbė AB Lietuvos paštas išplatintą žinią, kad nuo lapkričio 2-osios Bagaslaviškyje nebelieka pašto skyriaus – jis prijungiamas prie Gelvonų skyriaus, tad bagaslaviškiečiai visas pašto operacijas galės atlikti Gelvonuose, Mikalajūnų g. 2, įsikūrusiame pašte ar kitur.

Argumentuodama, kodėl imtasi tokio sprendimo, Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė teigė, kad Bagaslaviškio pašto skyrius nebeatliko tiesioginės funkcijos – aptarnauti klientus, nes beveik visas pašto paslaugas suteikdavo į namus pas gyventojus ateinanti laiškininkė. Sprendimas sujungti su artimiausiu Gelvonų miestelio paštu buvo priimtas ir įvertinus pašto pastato būklę, jo eksploataciją.

Anot pranešimo, Bagaslaviškio gyventojams pašto korespondencijos, siuntų ir prenumeruojami spaudos leidiniai, taigi – ir „Širvintų kraštas“, bus pristatomi įprastai. Keičiasi tik vieta, kurioje bus galima atsiimti socialines išmokas ir gauti kitas pašto teikiamas paslaugas.

„Širvintų kraštas“ paprašė plačiau pakomentuoti situaciją. Gavome Vaidos Budrienės atsakymus į mūsų pateiktus klausimus:

– Kaip tai palies esamus Bagaslaviškio skyriaus darbuotojus?

– Šis pašto skyrių sujungimas esamų darbuotojų nepalies: šiuo metu Bagaslaviškio pašte dirba vienas laiškininkas, kuris lapkričio 2 d. savo noru pasitraukia iš tarnybos ir darbus perduos naujam būsimam kolegai – jo šiuo metu ieškome.

– Koks likimas laukia Bagaslaviškyje esamų patalpų?

– Kadangi Lietuvos paštui priklausančios patalpos pagal paskirtį nebebus naudojamos, tikėtina, kad jos bus parduodamos.

– Koks laukiamas finansinis sujungimo efektas?

– Šį sprendimą lėmė ne tikėtina finansinė nauda, tačiau būtinybė užtikrinti kokybišką universalių pašto paslaugų teikimą – kad korespondencija ir siuntiniai būtų pristatomi laiku, pašto klientams patogiausiu būdu.

– Ar planuojama daugiau panašių sujungimų Širvintų rajone?

– Šiuo metu kitų pašto skyrių sujungimų Širvintų rajone Lietuvos paštas neplanuoja.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Sujungta, kad paslaugos būtų kokybiškesnės?”

 1. ai ai parašė:

  Kriaunose irgi nieko nebuvo ir dabar nera , net naktinio apsvietimo ir zmones gyveno ir gyvena.

 2. Na jo parašė:

  Šešuolėliuose dar blogesnė padėtis, ten net parduotuvės nėra, o buvo taip pat viskas ir paštas, ir mokykla, ir med. punktas

 3. jo parašė:

  O kas isdraske labai gerai dirbusi Bagaslaviskio kolukį? Kas uzdare med punkta , buitini ir taupkase?

 4. Bagaslaviškietis parašė:

  Tamsiausi laikai Bagaslaviškiui. Miestelis paverčiamas bažnytkaimiu. Nei mokyklos, nei medicinos, nei pašto, nei vienos veikiančios verslo įmonės. Kas galėtų paneigti, ar nėra asmenų, ar politikų, kurie prisidėjo prie miestelio mirties.

 5. jane parašė:

  kai ką su kuo nors sujungia, tai iskart kokybe pagereja 🙂 nu nejuokinkite ir nepiktinkite zmoniu

Comments are closed.

scroll to top
+