Širvintose baigta remontuoti pagrindinė miesto gatvė: pirmadienį į darbų užbaigimo šventę atvyks ir Susisiekimo ministras

Vilnaius gatvė prieš remontą.

Vos pusvalandis kelio nuo sostinės ir kiekvieną atvykstantį pasitinka vis labiau atsinaujinančios, vis didesnius lankytojų srautus pritraukiančios Širvintos.

Vienas kitą vejantys projektai, atnaujintos viešosios erdvės, skverai, parkas, naujas baseinas ir universali sporto salė, futbolo stadionas, o vasarą – ir puikiai įrengtas miesto paplūdimys, įspūdingos miesto šventės bei kiti renginiai atrasti Širvintas skatina vis daugiau Lietuvos žmonių.

Liepos 4 d. 14.30 val. Širvintų centrinėje aikštėje (Vilniaus g. 61, Širvintos) vyks dar vieno grandiozinio darbo pabaigtuvių šventė – užbaigti pagrindinės miesto gatvės kapitalinio remonto darbai.

Širvintų r. savivaldybės ir Lietuvos automobilių ir kelių direkcijos lėšomis finansuotas projektas apima 2,815 km. atkarpą nuo regioninio kelio Kabaldos k. Paširvinčio g. iki Mindaugo g. sankryžos Širvintose!
Įgyvendinant darbus, išspręstos ir miestui labai aktualios paviršinio lietaus nuotekų surinkimo, eismo saugumo problemos, įrengti įvažiavimai, šaligatviai, modernios sankryžos ir perėjos, apšvietimas.

„Galbūt tokio masto projektai didžiuosiuose miestuose nėra stebuklas, tačiau mums – vienai mažiausių šalies savivaldybių – tai grandiozinis projektas ir darbas, dar labiau atnaujinęs miesto veidą. Tam reikėjo susitelkti, susiveržt diržus, atidėti kitus darbus. Visgi rezultatas – svarbiausia. Jei anksčiau judėti pagrindine miesto gatve, kurioje išsidėsčiusios ir pagrindinės valstybinės institucijos, ir parduotuvės, paslaugų sektorius, buvo sudėtinga net ir darbingo amžiaus, sveikiems žmonėms, jau nekalbant apie neįgaliuosius ar mamas su vežimėliais, tai dabar galime džiaugtis atvykę į XXI amžių. Žinoma, darbai vargino, kėlė nepatogumų, tačiau be to neįmanoma. Esu dėkinga visai Administracijos komandai, kompetentingiems specialistams, akylai stebėjusiems ir koordinavusiems projektą. Džiaugiuosi, kad suradome dialogą su projektuotojais ir rangovais. Suprantama, kad visų širvintiškių vardu noriu padėkoti finansavimą kapitaliniam remontui skyrusiai Lietuvos automobilių ir kelių direkcijai, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Vilniaus gatvės darbų pabaigtuvių šventėje dalyvaus: Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Marius Skuodis, Molėtų–Širvintų apygardos Seimo narys Jonas Pinskus, Lietuvos automobilių ir kelių direkcijos vadovas Remigijus Lipkevičius, rangovo AB „Eurovia Lietuva“ generalinis direktorius Stanislavas Kablys, darbų vadovas Artūras Prichodko, projektuotojai UAB „SRP projektai“, techninės priežiūros UAB „Saugvila“ atstovai.

Širvintų savivaldybės inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

2 Atsakymai į “Širvintose baigta remontuoti pagrindinė miesto gatvė: pirmadienį į darbų užbaigimo šventę atvyks ir Susisiekimo ministras”

  1. Anonimas parašė:

    O TAI ko “ teisingas“ sienlaikrastis nieko neraso apie ministro atvykima ir darbu pabaiga? Na tikrai saunuole mūsų mere!

  2. gerbėja parašė:

    Valio merei. Būtinai balsuosime per rinkimus.

Comments are closed.

scroll to top