Širvintose atidarytas žaidimų kambarys „Sapnas“

Atidarymo dieną susirinko gausus būrys svečių.

Birželio 19 dieną Širvintose, adresu Vilniaus g. 37, duris atvėrė naujas žaidimų kambarys „Sapnas“.

Visą dieną vaikams buvo suteikta galimybė nemokamai pramogauti didžiuliame batute, pasinerti į virtualią realybę, mėgautis gardžiais spragėsiais, spalvota cukraus vata, gaiviais gėrimais ir smagūriauti įvairiausiais saldumynais. Lauke grojo smagi muzika, skrajojo muilo burbulai, vaikus linksmino jų draugas klounas bei Širvintų PK bendruomenės narys šuniukas Amsis. Džiaugėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai matydami juos laimingus. Žaidimų kambario įkūrėjai atidarymo dieną nesitikėjo sulaukti tokio srauto lankytojų, kas labai džiugino ir motyvavo. Tad buvo labai įdomu pakalbinti idėjos autorę Liliją Serekpajevienę, kuri pasidalino šio kambario atsiradimo istorija.

-Idėja gimė nuo projekto, kurį iniciavo Širvintų vietos veiklos grupė „VVG“. Tokia mintis jau seniai kirbėjo, kad kažką tokio daryti su pramogomis, šventėmis. Kadangi atsirado galimybė rašyti projektą, tai su asociacija „Širvintų vaikų ir tėvų klubas“ parašėme ir gavome finansavimą. Kai gavome finansavimą – automatiškai turėjome kažką toliau plėtoti. Mūsų projekto tema „Švenčių ir pramogų verslo organizavimas“. Pradėjome pirkti visą pramogoms reikalingą įrangą – turėjome kažkur tai panaudoti. Šiuo metu esame įsigiję mobilų kubilą, pirtį, batutą, didžiulę palapinę-paviljoną, stalus, kėdes, muilo burbulų mašiną, artimiausiu metu mus pasieks dvivietes baidarės. Tačiau yra nemažai tokių daiktų, kurių negali tiesiog paprastai nuomoti, tad jų panaudojimui reikalingas kambarys. Tada pradėjo galvoje suktis mintis, kad mums reikia patalpų, kur galėtume visą tai pritaikyti. Nežinome, kaip seksis, rizikuojame, bet tikimės, jog būsime patrauklūs, sulauksime vaikučių kartu su tėveliais, kurie džiaugsis matydami šypsenas savo atžalų veiduose. Savaime suprantama, kad pramogaujant norisi atsigaivinti skaniais gėrimais, suvalgyti ledų, tad gimė idėja, jog galėtume pasiūlyti įvairių saldumynų, gėrimų, spragėsių, cukraus vatos ir patalpose įrengėme mini barą. Šiuo metu bendraujame su tiekėjais dėl šaldiklio ledams, šaldytuvo kitiems produktams, kad būtų kuo platesnis bei įvairesnis baro meniu pasirinkimas, – apie atidarymo procesą pasakoja Lilija.

Vaikai džiaugėsi didžiuliu batutu bei klouno ir šunelio Amsio draugija.
Širvintų PK bendruomenės narys šuniukas Amsis apgaubė vaikus rūpestinga šiluma.
Patalpose įrengtas didžiulis baras, siūlantis platų meniu pasirinkimą.
Čia galima persikelti į virtualią tikrovę.
Naujame žaidimų kambaryje įrengtos jaukios poilsio vietos.

Natūraliai kyla klausimas, ar mažam miesteliui ne per daug turėti du žaidimų kambarius. Tačiau įkūrėja nepasimeta ir teigia, jog pasirinko šiek tiek kitokią kryptį bei kitą vaikų amžiaus grupę.

-Mes orientuojamės į tarpinę vaikų amžiaus grupę nuo 7-nerių link paaugliukų 16-likos ir daugiau metų, bet, žinoma, čia gali lankytis ir jaunesni vaikai, kurie tikrai ras sau patinkančių veiklų.

Naujajame žaidimų kambaryje yra daugybė įvairiausių pramogų zonų tiek viduje, tiek lauke. Taip pat įrengta atskira patalpa gimtadieniams, konferencijoms, mokymams ar kitoms šventėms. Vaikai turės galimybę džiaugtis čia esančiomis pramogomis pirmadieniais-penktadieniais nuo 10-tos iki 18-tos valandos su pietų pertrauka, o savaitgaliais, jei bus poreikis, šios patalpos bus nuomojamos šventėms.

Pati Lilija, dešimt metų dirbusi mokykloje lietuvių kalbos mokytoja ir bibliotekininke, nė neįsivaizdavo savęs kitoje sferoje.

-Laikui bėgant keitėsi situacija, kai kurios mokyklos buvo uždaromos, mažėjo darbo, o aš jutau, kad turiu jėgų ir galiu kurti kažką daugiau. Tad labai džiaugiuosi pasukusi į verslo sritį, nes dabar galiu laisvai planuoti laiką bei kurti įvairias veiklas. Esu be galo dėkinga Vilmai Lisauskienei ir savo vyrui Dariui. Jie yra mano dvi dešniosios rankos, be kurių būtų sunku išsiversti. Abu padeda įgyvendinti visas idėjas. Kai dirbi ne vienas, tai gali padaryti daug daugiau. Vyras rūpinasi visais techniniais dalykais – pirtimi, kubilu, kita įranga, jų pristatymu, o Vilma yra žaidimų kambario administratorė, atsakinga už baro meniu, rūpinasi dekoracijomis, rengia mažiesiems edukacijas. Taip pat visada sulaukiu pagalbos iš visų asociacijos narių ir žmonių, kurie nėra abejingi mūsų veiklai, jiems be galo esu dėkinga. Taip, sutinku, kad užsiimant verslu trūksta ramybės, bet pastebėjau tokį dalyką, kad esant ne vienoj veikloj, tarytum, nereikia to poilsio, nes nuo vieno darbo pailsiu kitame darbe. Svarbiausia, jog nejaučiu rutinos. Turiu pakankamai energijos ir kol galiu vis kuriu kažką naujo.

Žaidimų kambario „Sapnas“ komanda kviečia visus Širvintų rajono gyventojus į naują erdvę jaukiam bei smagiam laiko praleidimui.

-Manau, kad tokių vietų niekada nebus per daug ir kuo daugiau jų yra – tuo geriau. Tikiuosi, jog kiekvienas čia atras tai, kas jam bus artima. Tad labai laukiame tiek mažų, tiek vyresnių lankytojų, – sako Lilija.

Parengė Odeta Bagdžiūnė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.43 (7 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+