Kai visur siaučia „Coronos“ virusas, užklumpa liūdesys

Karantinas baigėsi. Jo metu susidūrėme su iki tol negirdėtais, ar bent neakcentuotais reikalavimais, kaip žmogus turi elgtis ekstremalioje situacijoje ir kokia numatyta atsakomybė už nustatytos tvarkos nesilaikymą. Tai taps gera pamoka ne tik piliečiams, bet ir teisėsaugai, kuri taip pat susidūrė su naujais iššūkiais. Klaidų neišvengė ir vieni, ir kiti.

Kai kurias administracinių nusižengimų bylas, iškeltas dėl pandemijos metu nustatytų reikalavimų nevykdymo, nagrinėjo teismas.

Vladas G. buvo nubaustas 390 Eur bauda už tai, kad kovo 21-osios popietę, būdamas neblaivus (1,77 prom.), be reikalo paskambinęs Skubios pagalbos centrui melagingai iškvietė policiją nurodydamas, kad „kažkas su kažkuo susimušė ir reikia policijos“.

Pasidomėsite, kuo gi čia dėtas karantinas? Dėl to, kad viskas nutiko tuo metu, kai gyvenome Vyriausybės sugriežtintomis sąlygomis?

Pasirodo, priežastis kiek kitokia. Atvykus policijos pareigūnams paaiškėjo, kad niekas nesimušė, Vladas G. buvo vienas namuose ir skambino Skubios pagalbos telefonu Nr. 112, nes jam … pasidarė liūdna, „kadangi visur siaučia „Coronos“ virusas“.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+